Akademia Leona Koźmińskiego z nagrodą Miasta Stołecznego Warszawy!
Rada Miasta Stołecznego Warszawy uchwałą z 6 lipca 2023 roku w uznaniu zasług dla stolicy przyznała Akademii Leona Koźmińskiego nagrodę Miasta Stołecznego Warszawy. To niezwykle wartościowe wyróżnienie i docenienie całokształtu działalności uczelni dla miasta.
Nagroda Miasta Stołecznego Warszawy to wyróżnienie przyznawane przez Radę Miasta osobom lub zespołom osób szczególnie zasłużonym dla Stolicy. Nagrodę stanowi statuetka Syreny Warszawskiej, oznaka nagrody i dyplom.
Wśród tegorocznych nagrodzonych znaleźli się również liderzy fundacji, artyści, sportowcy, finansiści i ekonomiści oraz kluby sportowe, fundacje i stowarzyszenia.
Nagroda Miasta Stołecznego Warszawy wyróżnia niesamowite inicjatywy obywatelskie oraz wartościowe projekty. Wśród laureatów znalazły się osoby, które z pełnym poświęceniem działają na rzecz innych ludzi, w tym lokalnych osiedli czy dzielnic, w swoim prywatnym czasie wolnym, wykonując podjęte aktywności z ogromną motywacją i determinacją. Co istotne, zarówno liczba, jak i jakość działań wszystkich wyróżnionych inicjatyw to najlepszy dowód na to, że nasze społeczeństwo obywatelskie jest niezwykłą wartością.