Akademia Leona Koźmińskiego Partnerem Rozwoju Przedsiębiorczości TeenCrunch

08.04.2024

Akademia Leona Koźmińskiego z dumą ogłasza współpracę z TeenCrunch, organizacją non-profit, która prowadzi programy akceleracyjne dla polskich nastolatków z wyjątkowymi pomysłami biznesowymi. Partnerzy będą dążyć do kształtowania przyszłości edukacji i biznesu, łącząc misję akademicką z innowacyjnym podejściem do przedsiębiorczości młodzieży.

TeenCrunch to dynamiczna i innowacyjna fundacja, która inspiruje młodych ludzi w przekształcaniu innowacyjnych pomysłów w realne projekty. Wspiera młode talenty m.in. poprzez program akceleracyjny, warsztaty, konferencje i sesje networkingowe. 

Akademia Leona Koźmińskiego jako Partner Rozwoju Przedsiębiorczości, będzie wspierać TeenCrunch w misji inspirowania i motywowania młodych ludzi do twórczego myślenia oraz rozwoju umiejętności przedsiębiorczych, z naciskiem na technologie przyszłości, takie jak AI. Uczelnia będzie również obecna na wydarzeniu Future Crunch, skupiającym się na najważniejszych problemach i wyzwaniach związanych z produkcją animacji stop motion.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie: https://future-crunch.gridaly.com/

Czytaj także

Akademia Leona Koźmińskiego wśród najlepszych uczelni biznesowych na świecie w realizacji studiów podyplomowych i programów rozwojowych dla firm, według rankingów „Financial Times” Executive Education 2024
Dziennik „Financial Times” opublikował tegoroczne rankingi najlepszych uczelni biznesowych,...
Kancelaria Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy Sp. J. partnerem merytorycznym dla studiów interdyscyplinarnych: Prawo w zarządzaniu biznesem oraz Prawo i zarządzanie w biznesie w Akademii Leona Koźmińskiego
Narastające wyzwania w obszarze budowania międzynarodowej konkurencyjności gospodarki stały...