Procon Polzak to największa konferencja zakupowa w Polsce. Jubileuszowa, 10 edycja tego wydarzenia obędzie się 9-10.10.2023 r. w Warszawie, pod patronatem Akademii Leona Koźmińskiego.
Motyw przewodni konferencji pokrywa aktualne tematy z którymi mierzy się świat zakupów. Jak odnaleźć się w biznesie zrewolucjonizowanym przez AI? Jakie jest znaczenie ESG w łańcuchu dostaw? W jaki sposób skutecznie zautomatyzować zakupy w swojej firmie? Na te pytanie oraz wiele innych zagadnień odpowiedzą nasi prelegenci.
Tym razem Organizatorzy postawili na zagranicznych prelegentów. Duża cześć mówców to praktycy biznesu i managerowie, którzy zdobyli ogromne uznanie na rynkach międzynarodowych. Mówcy w trakcie prelekcji na PROCON POLZAK dostarczą know how, które pozwoli podnieść konkurencyjność oraz kompetencje działów zakupów w polskich przedsiębiorstwach.
Główne tematy konferencji to:
- Sustainability and ethical sourcing - ESG
- HI+AI digital transformation
- Agile supplier relationship management
Wydarzenie, jak co roku, uświetnią wyjątkowi prelegenci. Swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem w swoich dziedzinach podziela się m. in. : Tim Tabrizi – legenda świata procurementu, profesor Yan Vasek oraz przedstawiciele firm działający na rynku międzynarodowym.
PROCON POLZAK 2023 już 9 i 10 października w Warszawie. Rejestracja i zakupów biletów odbywa się na stronie konferencji.
Akademię Leona Koźmińskiego reprezentować będzie prof. Sebastian Jarzębowski oraz prof. Michał Antonowicz.