Akademia Leona Koźmińskiego partnerem 4. edycji CyberSkiller Challenge

09.05.2024

Akademia Leona Koźmińskiego głównym partnerem 4. edycji konkursu CyberSkiller Challenge, mającego na celu szerzenie praktycznej wiedzy o cyberbezpieczeństwie i programowaniu. 

CyberSkiller Challenge to konkurs, mający na celu szerzenie praktycznej wiedzy o cyberbezpieczeństwie i programowaniu oraz pobudzanie pasji do IT, która przekłada się na niezwykle atrakcyjne możliwości kariery zawodowej. Ważną ideą konkursu jest także zwiększenie świadomości uczniów i uczennic w zakresie cyberbezpieczeństwa.   Uczestnicy CyberSkiller Challenge mają szansę na zdobycie jednej z trzech głównych nagród od Akademii Leona Koźmińskiego. Nagrody umożliwiają bezpłatne studiowanie na wybranym kierunku pierwszego roku studiów licencjackich z możliwością przedłużenia 100% zniżki przez kolejne lata*. Dodatkowo na uczestników czekają inne nagrody ufundowane przez organizatora i partnerów konkursu.   Szkoły, których reprezentanci staną na podium, otrzymają dostęp do platformy CyberSkiller na cały rok szkolny 2024/2025, dzięki czemu ich uczniowie będą mogli rozwijać umiejętności w dziedzinie cyberbezpieczeństwa i programowania. Każda z 20 szkół biorących udział w finale otrzyma również dostęp do pakietu szkoleń dotyczących bezpieczeństwa pracowników i uczniów, a także możliwość wzięcia udziału w teście podatności na cyberataki.   Rejestracja do konkursu jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych do 15 maja 2024 roku. 

Wydarzenie składa się z trzech części:

  • Dostęp edukacyjny: Każdy uczestnik otrzyma dostęp do kursu edukacyjnego na platformie CyberSkiller, który ma za zadanie przygotować uczniów do rywalizacji w kolejnych etapach konkursu.
  • Kwalifikacje: Każdy zarejestrowany uczestnik będzie miał możliwość rozwiązania zadań w ramach rywalizacji wewnątrzszkolnej. Do kolejnego etapu zakwalifikują się najlepsze szkoły z reprezentacją składającą się z 3 uczniów, którzy zdobędą najwyższą liczbę punktów.
  • Wielki finał w Akademii Leona Koźmińskiego: W trakcie wydarzenia drużyny dostaną dostęp do zadań, które będą musieli rozwiązać w określonym czasie. Zwycięzcą konkursu zostanie drużyna, która zdobędzie najwięcej punktów za rozwiązanie zadań finałowych.

CyberSkiller Challenge to nie tylko szansa na zdobycie cennych nagród, ale także okazja do rozwijania umiejętności i wiedzy w dziedzinie cyberbezpieczeństwa i programowania.   * Wymogiem jest utrzymanie średniej powyżej 4,61  

Czytaj także

Akademia Leona Koźmińskiego wśród najlepszych uczelni biznesowych na świecie w realizacji studiów podyplomowych i programów rozwojowych dla firm, według rankingów „Financial Times” Executive Education 2024
Dziennik „Financial Times” opublikował tegoroczne rankingi najlepszych uczelni biznesowych,...
Kancelaria Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy Sp. J. partnerem merytorycznym dla studiów interdyscyplinarnych: Prawo w zarządzaniu biznesem oraz Prawo i zarządzanie w biznesie w Akademii Leona Koźmińskiego
Narastające wyzwania w obszarze budowania międzynarodowej konkurencyjności gospodarki stały...