6 Absolwentek ALK znalazło się na prestiżowej liście ,,25 prawniczek, które zmieniają polski biznes” Magazynu Forbes Women Polska

13.10.2023

Nasze Absolwentki podbijają kolejny ranking!  Z ogromną dumą ogłaszamy, że aż 6 Absolwentek Akademii Leona Koźmińskiego znalazło się na prestiżowej liście ,,25 prawniczek, które zmieniają polski biznes” Forbes Women Polska wraz z Women in Law Foundation.

Jest to już trzecia edycja rankingu, który na celu ma wyłonienie liderek osiągających wybitne wyniki zawodowe oraz angażujących się w ważne inicjatywy społeczne. Na tegorocznej liście wyróżnione zostały:

  • Agnieszka Skowronek –  Absolwentka Executive MBA
  • dr Iwona Jaroszewska-Ignatowska – ukończyła Prawnicze Seminarium Doktorskie
  • Iwona Rykaczewska – Kuderska – obroniła pracę dyplomową na kierunku studiów podyplomowych ,,Prawo nowoczesnych technologii”
  • Edyta Snakowska-Estorninho – Absolwentka studiów podyplomowych ,,Prawo nowoczesnych technologii” i ,,LLM in International Commercial Law”. Jest też Laureatką Lwa Koźmińskiego z 2018 r.
  • Zuzanna Kopaczyńska - ukończyła ,,LLM in International Commercial Law
  • prof. CH dr n. pr. Małgorzata Wojciechowicz - Absolwentka Prawniczego Seminarium Doktorskiego

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasze Absolwentki zostały w tak wspaniały sposób docenione. Ich praca, zarówno w dziedzinie prawa, jak i na rzecz społeczności oraz pasja, zaangażowanie i dążenie do osiągnięcia najlepszych wyników zasługują na wielkie uznanie. Serdecznie gratulujemy!

Czytaj także