Aktualności

Brak wyników do pokazania

W NAJBLIŻSZYM CZASIE ZAPRASZAMY NA 

Szósty zjazd firm rodzinnych u-Rodziny 2013 „Pracuj rodzinnie – kreuj rzeczywistość” 29 listopada – 1 grudnia 2013.

Hasło tegorocznego zjazdu firm rodzinnych wybraliśmy na spotkaniu z przedsiębiorcami wrocławskimi. W tym roku miejscem u-Rodzin będzie Wrocław, gdzie pozyskujemy sojuszników, którzy będą wspierać stowarzyszenie
w organizacji u-Rodzin 2013. Należą do nich lokalne firmy rodzinne, Wyższa Szkoła Bankowa, organizacje samorządowe oraz władze miasta.Wzorem poprzednich pięciu zjazdów chcemy dużo czasu przeznaczyć na dyskusje i wzajemne poznawanie się, wymianę doświadczeń i nawiązywanie kontaktów. Program merytoryczny zjazdu obejmie panele dyskusyjne z udziałem przedsiębiorców – nestorów i sukcesorów oraz przedstawicieli nauki, ekspertów i polityków. Dyskusja będzie się toczyć wokół problemu pracy, widzianej z różnych punktów widzenia. Oprócz tego, jak zwykle, gościć będziemy różne osobistości, ludzi, którzy mają coś bardzo ciekawego do powiedzenia. Będziemy m.in. mieli okazję posłuchać wykładu pana prof. Jana Miodka na temat języka w biznesie.

W trakcie zjazdu czekają na nas rozmaite niespodzianki, wesoła zabawa i porcja dobrej muzyki. Do udziału
w zjeździe zapraszamy wszystkich członków IFR z rodzinami i osobami towarzyszącymi, przedstawicieli firm rodzinnych niezrzeszonych w IFR oraz wszystkich sympatyków i ekspertów przedsiębiorczości rodzinnej.

Oficjalne otwarcie zjazdu nastąpi 29 listopada, ale na wszystkich chętnych Hotel czeka już od czwartku 28 listopada. Kto może, niech zostanie do niedzieli 1 grudnia.

Więcej informacji