Aktualności

Brak wyników do pokazania

Cykl Spotkań dla firm rodzinnych 

Wszystkie spotkania mają charakter otwartych seminariów integrujących środowisko firm rodzinnych i trwają 2,5 godziny z przewidzianą przerwą kawową na swobodniejszą wymianę doświadczeń i kontaktów między uczestnikami.

Pierwsze spotkanie z cyklu seminariów tematycznych przygotowanych specjalnie dla przedstawicieli firm rodzinnych mamy już za sobą 


Pierwsze spotkanie na temat "E-biznes dla Firm Rodzinnych" odbyło się 29 listopada 2012 r. o godzinie 18:00 w sali konferencyjnej przy ul. Jagiellońskiej 59. Spotkanie prowadził dr Andrzej Kuśmierz
Oklaski dla prowadzącego kończące prezentację oraz rozmowy, pytania i wymiana doświadczeń uczestników bezpośrednio po niej, które przeciągnęły się aż do godziny 21.30, pozwalają na stwierdzenie, że spotkanie udało się znakomicie a zaproponowany temat był strzałem w dziesiątkę.

więcej>> 

Drugie spotkanie: Społeczna odpowiedzialność biznesu - praktyki CSR dla Firm Rodzinnych – poprowadzi dr Bolesław Rok 

Obecnie v-ce Dyrektor Centrum Etyki Biznesu Akademii Leona Koźmińskiego, Dyrektor Naukowy Studiów Podyplomowych „CSR. Strategia odpowiedzialnego biznesu”, wykładowca etyki i odpowiedzialności biznesu na studiach MBA.

więcej>> 

Trzecie spotkanie pt. "WIZERUNEK NIE JEST CELEM PUBLIC RELATIONS !"  

Otóż  Polacy  - czego dowodzą badania przeprowadzone  w Polsce – jeżeli w ogóle wiedza co to jest PR , w większości sądzą ,że jego celem  jest „ kreowanie wizerunku”.

Już takie sformułowanie jest ryzykowne bo w rozumieniu słowa „ kreowanie” może kryć się wiele pułapek. Powiemy jakie.

więcej>> 

Czwarte spotkanie pt. "Inspiracja do rozwijania ludzi i firmy w oparciu o talenty"  

26 września spotkaliśmy się po raz kolejny w gronie firm rodzinnych. Spotkanie poświęcone było sposobom zarządzania sobą i swoimi pracownikami w oparciu o …talenty! Okazało się, że doskonalenie się (i swoich pracowników) poprzez uzupełnianie zdiagnozowanych deficytów umiejętności jest błędne. Zdaniem prowadzących spotkanie cauchów Iwony Bobrowskiej-Budny i Krzysztofa Bazyla to zbędny wysiłek, skutkujący zmęczeniem, frustracją i poczuciem niespełnienia.

więcej>>