Aktualności

Brak wyników do pokazaniaZapraszamy na spotkania w gronie firm rodzinnych.
Znajdziesz tu również informację o dedykowanych
firmom rodzinnym szkoleniach
Dołącz do nas podczas najbliższych zjazdów i konferencji

Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych

Fundacja Firmy Rodzinne

Prowadzony przez Akademię program wspierania dzieci przedsiębiorców – sukcesorów firm rodzinnych – w ramach zajęć dla studentów z przedsiębiorczości i zarządzania, okazał się być dobrym zaczynem do budowania na tym polu relacji pomiędzy studentami a absolwentami. Doświadczenia z pracy z młodzieżą uwrażliwiły nas na problemy nie tylko rodziców ale właśnie dzieci stojących przed decyzją o prowadzeniu rodzinnego biznesu. Znając ich obawy i doświadczenia wyniesione z domu wspieramy ich w przygotowywaniu się do przejęcia roli współpracownika a później zarządzającego firmą zatrudniającą najbliższych członków rodziny. Z dumą patrzymy jak ruszają odważnie w świat i śledzimy ich poczynania – bo w ich rękach często leży przyszłość prowadzonych przez ich rodziców działalności gospodarczych.

 

Inicjatywa organizacji spotkań dla firm rodzinnych pojawiła się jako odpowiedź na prowadzone dotąd badania naukowe oraz doświadczenia płynące ze współpracy ze studentami naszej uczelni.

Cykl spotkań dla firm rodzinnych ma charakter otwartych seminariów integrujących środowisko firm rodzinnych wymianę doświadczeń i kontaktów między uczestnikami. Do udziału zapraszamy zarówno właścicieli, jaki i ich współpracowników.

Studentów i absolwentów Akademii zapraszamy również  na spotkania w ramach programu Praca na swoim. Absolwenci Studentom, gdzie zarówno mogą dowiedzieć się więcej o blaskach i cieniach bycia przedsiębiorcą, jak i wymienić się doświadczeniami z innymi studentami i absolwentami pod czujnym okiem ekspertów Akademii.

 


OFERTA SPECJALNA

Jeżeli chcesz pogłębić swoją wiedzę i doskonalić umiejętności to weź udział w szkoleniach i warsztatach dedykowanych firmom rodzinnym.