Katedra Rachunkowości KR

dr Małgorzata Kucharczyk

Koordyntor ds. międzynarodowych akredytacji zawodowych z rachunkowości

tel. 22 51 92 100
mkucharczyk@kozminski.edu.pl

Twoja droga do ACCA 

Zobacz, dlaczego zostanie członkiem ACCA nada rozpędu Twojej karierze zawodowej?
•    Członkowie ACCA to międzynarodowa grupa znakomitych ekspertów w dziedzinie finansów, księgowości oraz zarządzania. Stowarzyszenie ACCA gwarantuje, że zrzeszeni w nim specjaliści to osoby, które reprezentują sobą najwyższe standardy wykształcenia, nabytych kwalifikacji, umiejętności zawodowych oraz etyki biznesowej.
•    Co piąty członek ACCA zajmuje najwyższe stanowiska zarządcze (CEO i CFO) w firmach na całym świecie. Członkowie ACCA w sposób kompetentny i pewny podejmują najważniejsze decyzje biznesowe, do czego przygotowała ich zarówno merytorycznie jak i praktycznie kwalifikacja ACCA.
•    To wyjątkowa społeczność networkingowa ponad 200.000 osób na całym świecie, stale wymieniających się wiedzą i doświadczeniem. To społeczność dla której ciągły rozwój swój i otoczenia jest ważny, która śledzi światowe trendy w binesie oraz w finansach i jest przygotowana na nadchodzące zmiany.
•    Mediana miesięcznych zarobków członków ACCA to 19.500 zł brutto - według najnowszego badania Goldman Recruitment Salary Survey z 2017 r.

Zostanie członkiem stowarzyszenia ACCA jest na wyciągnięcie Twojej ręki. Studiuj na Akredytowanym Programie ACCA w Akademii Leona Koźmińskiego i sięgaj po więcej!

Dalsza droga do uzyskania kwalifikacji ACCA:
Po uzyskaniu Advanced Diploma in Accounting and Business:
1.    zdajesz wymagane w kwalifikacji ACCA egzaminy: brakujące z poziomu Fundamentals oraz 4 z poziomu Strategic Professional:
a.    2 obowiązkowe egzaminy Essentials
b.    wybrane 2 spośród 4 dostępnych egzaminów Options.
Dowiedz się więcej na temat egzaminów
2.    zaliczasz szkolenie online Ethics and Professional Skills Module;
3.    potwierdzasz posiadanie min. trzyletniego doświadczenia zawodowego w finansach. Więcej informacji uzyskasz na stronie
4.    zostajesz członkiem ACCA. Zobacz wideo z Uroczystej Gali powitania nowych członków w organizacji TU

Poznaj naszych członków i ich drogę do ACCA