I Międzynarodowa Konferencja Badania Kliniczne to MY!

I Międzynarodowa Konferencja
Badania Kliniczne to MY!

O Konferencji

Zapraszamy do udziału w I Międzynarodowej Konferencji Badania Kliniczne to MY!, organizowanej przez Akademię Leona Koźmińskiego. 

Wychodząc naprzeciw nowoczesnym rozwiązaniom, a zarazem zachowując wszystkie panujące restrykcje - przeprowadzimy ją w systemie hybrydowym. W murach Akademii będziemy gościć maksymalną dopuszczalną liczbę uczestników, a pozostałych zaprosimy do udziału online wspartego wykorzystaniem oprogramowania do organizowania wydarzeń w takiej formule. Dzięki temu każdy zainteresowany poruszanymi przez nas tematami, będzie mógł ich wysłuchać w preferowanej oraz możliwej dla siebie formie z dowolnego miejsca na Ziemi.

Stawiamy na innowacje, nowoczesne technologie oraz współczesne metody pracy i zarządzania. Właśnie na tych tematach będziemy się skupiać podczas pierwszej organizowanej przez nas konferencji. Rok 2020 w szczególny sposób pokazał, że wciąż mamy tu duże pole do działania oraz rozwoju. Musimy coraz odważniej sięgać po narzędzia i metody, których do tej pory nie byliśmy pewni, a zaproszeni przez nas  Goście udowodnią, że nie musimy się ich obawiać. Prelegenci reprezentujący międzynarodowe firmy i organizacje przedstawią rozwiązania już wdrażane oraz podzielą się swoimi praktycznymi doświadczeniami.   Będzie to idealna okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń, a także zaprezentowania i przedyskutowania rozwiązań wraz z międzynarodową publicznością.

Nie może Cię zabraknąć!

Informacje techniczne dotyczące konferencji

Jako organizatorzy zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu, bądź formy, zależnie od panującej sytuacji oraz odgórnych zaleceń w odniesieniu do COVID-19.

Z racji na panującą sytuację oraz zmienne restrykcje związane z COVID-19 organizatorzy zdecydowali nie organizować uroczystej Gala Dinner.

Ludzie siedzący na widowni, patrzący na prelegentów na scenie
Agenda
Ramowy plan konferencji
8:30 - 9:00
Uroczyste otwarcie Konferencji
9:00 - 11:00
Innowacyjne terapie
11:00 - 11:15
Przerwa kawowa
11:15 - 13:15
Badania Kliniczne w Wielkiej Brytanii
13:15 - 14:00
Przerwa obiadowa
14:00 - 16:00
Market nowoczesnych technologii
16:00 - 16:15
Przerwa kawowa
16:15 - 18:15
Trendy oraz prognozy w Zarządzaniu projektami w badaniach klinicznych
18:15 - 18:30
Uroczyste zamknięcie Konferencji
Szczegóły dotyczące bloków tematycznych:
Rejestracja i Opłaty

Konferencja

Udział online - 150 PLN Udział na żywo - 350 PLN

Zniżka 20% - KOD DLA ABSOLWENTÓW ALK

Zniżka 20% - KOD DLA CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA GCPPL*

*do uzyskania po wcześniejszej weryfikacji członkostwa przez Panią Bożenę Mikołajczyk (bozena.mikolajczak@mtz-clinical.pl

**zniżki nie łączą się

  • ze względu na obostrzenia epidemiologiczne obowiązuje limit miejsc dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19 oraz dla osób bez szczepienia

                   

Rysunek ręki trzymającej telefon na którym wyświetlane są informacje
Organizatorzy

„Badania Kliniczne to MY!” – każdy z nas je tworzy, każdy z nas w nich uczestniczy, każdy z nas jest ich częścią! To nie tylko nasza praca, ale i misja, której celem jest wprowadzenie leku na rynek, aby każdy pacjent miał szansę skorzystać z najlepszej, najskuteczniejszej i najbezpieczniejszej terapii.  

W Akademii Leona Koźmińskiego świętujemy rozwój studiów związanych z ochroną zdrowia. Prowadzimy szereg kierunków obejmujących między innymi: zarządzanie w ochronie zdrowia, prawo farmaceutyczne, badania kliniczne i big data. 

Obserwujemy rosnące potrzeby i zainteresowania w obrębie badań klinicznych. Postanowiliśmy stworzyć Ruch, który będzie zrzeszał środowisko badań klinicznych zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Miejsce, w którym każdy z nas mógłby się jeszcze bardziej poczuć związany nie tylko z badaniami klinicznymi, ale z osobami, które są ich nieodłącznymi ogniwami. 

Tworzymy międzynarodową platformę do dzielenia się doświadczeniami oraz wiedzą  o najnowocześniejszych rozwiązaniach, odkryciach i metodach pracy w badaniach klinicznych. Przekaz kierujemy do osób pracujących w obszarze badań klinicznych oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem.

Tematy, które poruszamy, obejmują obszary związane z rozwojem nauki i budujące jej przyszłość. Do współpracy zapraszamy wybitnych specjalistów z całego świata, którzy podczas spotkań dzielą się z nami swoimi osiągnięciami zawodowymi, przekazują najnowszą wiedzę w dziedzinie badań klinicznych i inspirują do rozwoju osobistego. 

Celem naszego ruchu jest merytoryczny i osobisty rozwój każdego z nas, jak i przypomnienie czemu służy nasza codzienna praca.

alk
Masz pytania dotyczące szczegółów konferencji? A może chcesz zostać naszym partnerem? Zapraszamy do kontaktu!
Badania kliniczne to MY!
Organizatorzy oraz założyciele
Łukasz Więch

Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku Koźmiński MBA dla Kadry Medycznej oraz Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Lekarz – specjalista zdrowia publicznego. Edukator z zamiłowania i doświadczenia. 

Zawodowo związany od wielu lat z sektorem badań klinicznych nowych leków. Jako Associate Director w firmie Synexus Polska Sp. z o. o. stale powiększa swoje bogate praktyczne doświadczenie zawodowe, szczególnie z zakresu roli i obowiązków badacza w badaniu klinicznym oraz organizacji i zarządzania ośrodkiem badań klinicznych, w międzynarodowym środowisku. 

Zajmuje go tematyka tworzenia innowacyjnych rozwiązań biznesowych i partnerstw zgodnych z filozofią win-win. Członek Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce – GCPpl. Wykładowca ALK i WUM.

Katarzyna Pieńczuk

Od 2015 roku związana z branżą badań klinicznych. Pracowała zarówno w firmach CRO, jak i firmie farmaceutycznej. Wysoko stawia rozwój osobisty oraz jakość wykonywanych działań, dzięki czemu jest cenionym członkiem zespołów badawczych. Posiada doświadczenie w takich obszarach terapeutycznych jak neurologia, onkologia, immunologia, kardiologia, diabetologia, okulistyka, dermatologia, ortopedia. Pracowała zarówno przy projektach dotyczących produktów badanych, jak i wyrobów medycznych. ​

Zawsze chętnie uczestniczy we wszelkiego rodzaju szkoleniach, wykładach czy spotkaniach branży badań klinicznych. Zdobywa kolejne doświadczenia oraz poszerza wiedzę, którą wykorzystuje w codziennej pracy na stanowisku specjalisty ds. projektów.​

Od 2020 roku dodatkowo związana z Akademią Leona Koźmińskiego jako koordynator oraz wsparcie przy kierowniku studiów związanych z Zarządzaniem w ochronie zdrowia. Współpraca ta miała swój początek podczas wcześniej ukończonych studiów podyplomowych z Prowadzenia i monitorowania badań klinicznych. Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunkach biologia molekularna oraz ochrona środowiska. 

Patron Honorowy
British Embassy Warsaw
Ambasada Wielkiej Brytanii
Patroni Wydarzenia
GCP
Stowarzyszenie na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych
Polcro
PolCRO - Polski Związek Pracodawców Firm CRO
INFARMA
INFARMA
Logo Embassy of Switzerland in Poland
Ambasada Szwajcarii w Polsce
ABM_logo_EN
Agencja Badań Medycznych
Polska Federacja Szpitali
Polska Federacja Szpitali
Polskie Towarzystwo Koordynowanej Opieki Zdrowotnej
Polskie Towarzystwo Koordynowanej Opieki Zdrowotnej
Partnerzy strategiczni i wspierający
Testasy
Testasy
CRYOPDP_badklin
CRYOPDP
transition technologies science
Transition Technologies Science
ELLI Sp. z o.o,
ELLI Sp. z o.o.
Hashiona
Hashiona
K2J2 Centrum Medyczne
K2J2 Centrum Medyczne
Patroni medialni
logo_medinwestycje
Medinwestycje.pl
badania kliniczne
Czasopismo Badania Kliniczne
Termedia_Bad klin
Wydawnictwo TERMEDIA
OSOZ
Telemedycyna/OSOZ
pwj-logo
PharmiWeb.jobs
Powiązane wydarzenia
OFERTA EDUKACYJNA
Sprawdź jakie mamy dla Ciebie propozycje rozwoju