I Międzynarodowa Konferencja Badania Kliniczne to MY!
I Międzynarodowa Konferencja
Badania Kliniczne to MY!
O Konferencji
Zapraszamy do udziału w I Międzynarodowej Konferencji Badania Kliniczne to MY!, organizowanej przez Akademię Leona Koźmińskiego.
Wychodząc naprzeciw nowoczesnym rozwiązaniom, a zarazem zachowując wszystkie panujące restrykcje - przeprowadzimy ją w systemie hybrydowym. W murach Akademii będziemy gościć maksymalną dopuszczalną liczbę uczestników, a pozostałych zaprosimy do udziału online wspartego wykorzystaniem oprogramowania do organizowania wydarzeń w takiej formule. Dzięki temu każdy zainteresowany poruszanymi przez nas tematami, będzie mógł ich wysłuchać w preferowanej oraz możliwej dla siebie formie z dowolnego miejsca na Ziemi.
Stawiamy na innowacje, nowoczesne technologie oraz współczesne metody pracy i zarządzania. Właśnie na tych tematach będziemy się skupiać podczas pierwszej organizowanej przez nas konferencji. Rok 2020 w szczególny sposób pokazał, że wciąż mamy tu duże pole do działania oraz rozwoju. Musimy coraz odważniej sięgać po narzędzia i metody, których do tej pory nie byliśmy pewni, a zaproszeni przez nas Goście udowodnią, że nie musimy się ich obawiać. Prelegenci reprezentujący międzynarodowe firmy i organizacje przedstawią rozwiązania już wdrażane oraz podzielą się swoimi praktycznymi doświadczeniami. Będzie to idealna okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń, a także zaprezentowania i przedyskutowania rozwiązań wraz z międzynarodową publicznością.
Nie może Cię zabraknąć!
Informacje techniczne dotyczące konferencji
Jako organizatorzy zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu, bądź formy, zależnie od panującej sytuacji oraz odgórnych zaleceń w odniesieniu do COVID-19.
Z racji na panującą sytuację oraz zmienne restrykcje związane z COVID-19 organizatorzy zdecydowali nie organizować uroczystej Gala Dinner.

Agenda
Szczegóły dotyczące bloków tematycznych:
Innowacyjne terapie w badaniach klinicznych
Badania Kliniczne w Wielkiej Brytanii
Market nowoczesnych technologii
Trendy oraz prognozy w Zarządzaniu projektami w badaniach klinicznych
Rejestracja i Opłaty
Konferencja
Udział online - 150 PLN Udział na żywo - 350 PLN
Zniżka 20% - KOD DLA ABSOLWENTÓW ALK
Zniżka 20% - KOD DLA CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA GCPPL*
*do uzyskania po wcześniejszej weryfikacji członkostwa przez Panią Bożenę Mikołajczyk (bozena.mikolajczak@mtz-clinical.pl)
**zniżki nie łączą się
- ze względu na obostrzenia epidemiologiczne obowiązuje limit miejsc dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19 oraz dla osób bez szczepienia

Formularz rejestracyjny
Organizatorzy
„Badania Kliniczne to MY!” – każdy z nas je tworzy, każdy z nas w nich uczestniczy, każdy z nas jest ich częścią! To nie tylko nasza praca, ale i misja, której celem jest wprowadzenie leku na rynek, aby każdy pacjent miał szansę skorzystać z najlepszej, najskuteczniejszej i najbezpieczniejszej terapii.
W Akademii Leona Koźmińskiego świętujemy rozwój studiów związanych z ochroną zdrowia. Prowadzimy szereg kierunków obejmujących między innymi: zarządzanie w ochronie zdrowia, prawo farmaceutyczne, badania kliniczne i big data.
Obserwujemy rosnące potrzeby i zainteresowania w obrębie badań klinicznych. Postanowiliśmy stworzyć Ruch, który będzie zrzeszał środowisko badań klinicznych zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Miejsce, w którym każdy z nas mógłby się jeszcze bardziej poczuć związany nie tylko z badaniami klinicznymi, ale z osobami, które są ich nieodłącznymi ogniwami.
Tworzymy międzynarodową platformę do dzielenia się doświadczeniami oraz wiedzą o najnowocześniejszych rozwiązaniach, odkryciach i metodach pracy w badaniach klinicznych. Przekaz kierujemy do osób pracujących w obszarze badań klinicznych oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem.
Tematy, które poruszamy, obejmują obszary związane z rozwojem nauki i budujące jej przyszłość. Do współpracy zapraszamy wybitnych specjalistów z całego świata, którzy podczas spotkań dzielą się z nami swoimi osiągnięciami zawodowymi, przekazują najnowszą wiedzę w dziedzinie badań klinicznych i inspirują do rozwoju osobistego.
Celem naszego ruchu jest merytoryczny i osobisty rozwój każdego z nas, jak i przypomnienie czemu służy nasza codzienna praca.
