wsparcie psychologiczne

Doraźne wsparcie psychologiczne studentów i pracowników

W Akademii Leona Koźmińskiego istnieje możliwość uzyskania bezpłatnego, doraźnego wsparcia psychologicznego, przy zachowaniu zasad poufności i anonimowości.

Odczuwasz  trudności z którym nie umiesz sobie poradzić? Emocje, które Cię przerastają? Czujesz się przytłoczony trudną dla Ciebie sytuacją? A może szukasz sposobu na realizację siebie?

Ty decydujesz o czym chcesz z nami rozmawiać. My chcemy Ciebie wspierać, tworząc okazję do rozmowy, o tym co dla Ciebie ważne.

Ideą telefonu zaufania jest dbałość o dobrostan społeczności akademickiej, dlatego chcemy wspierać Was w psychologicznym funkcjonowaniu.

Pozostańmy w kontakcie

Od poniedziałku do piątku, w godzinach 12 – 14, pracownicy Akademii: Marzena Indra i Michał Godlewski, prowadzą dyżur telefonu zaufania.

Jest to najbardziej bieżąca forma kontaktu dla osób potrzebujących wsparcia. Istnieje również możliwość kontaktu mailowego, przez Microsoft Teams lub organizacji spotkania w Akademii. 

 

Marzena Indra: 600 328 934; marzena.indra@kozminski.edu.pl

Michał Godlewski: 538 510 074; mgodlewski@kozminski.edu.pl

Pozostańmy w kontakcie wsparcie
Skontaktuj się z nami:
Marzena Indra

Interwent kryzysowy, Coach, Trener Biznesu, Koordynator ds. praktyk międzynarodowych w Akademii Leona Koźmińskiego.

Na co dzień zajmuje się międzynarodowym rozwojem zawodowym studentów i absolwentów uczelni. Udziela wsparcia społeczności akademickiej, w zakresie trudności psychologicznych oraz możliwości rozwoju.

Pisarka, do niedawna mobilny dziennikarz przy Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.

Michał Godlewski

Magister psychologii, absolwent Uniwersytetu SWPS, coach i trener, koordynator mobilności studentów przyjeżdżających do Akademii Leona Koźmińskiego na wymianę międzynarodową.

Współpracuje z partnerskimi uczelniami z całego świata i wspiera potrzeby studentów w czasie ich pobytu w Polsce.

Wierzy w synergię relacji międzyludzkich, dlatego wspiera innych w  odkrywaniu własnego potencjału.