Dla szkół średnich

Uczestniczymy w targach edukacyjnych i spotkaniach informacyjnych prowadzonych w szkołach średnich w całej Polsce. Współpracę ze szkołami rozszerzyliśmy na wspólne projekty kulturalne, społeczne i edukacyjne popularyzujące wiedzę prawną i ekonomiczną. Prowadzimy dla uczniów bezpłatne zajęcia o różnorodnej tematyce w języku polskim i angielskim. Także w formie ONLINE.

studenci
arrow

Dni otwarte

Kilka razy w roku w Akademii Leona Koźmińskiego odbywają się dni otwarte. Pokazujemy na nich uczelnię, prezentujemy ofertę edukacyjną, umożliwiamy spotkania i rozmowy z władzami ALK, liderami kierunków, wykładowcami i studentami. Organizujemy także pokazowe zajęcia. Osobom wahającym się jeszcze co do wyboru kierunku, proponujemy badanie predyspozycji zawodowych.

Kozmiński TRIO Basket

Od 18 lat nasza Akademia organizuje turniej koszykówki Kozmiński TRIO Basket dla drużyn ze szkół średnich z całej Polski. Do wygrania jest stypendium sportowe dla najlepszego zawodnika i zawodniczki oraz nagrody rzeczowe. Najbliższa edycja odbędzie się 5 marca (sobota) 2022 r.

Studenci

Zajęcia bezpłatne

Nasi wykładowcy przygotowali listę ciekawych wykładów i zajęć dla szkół średnich, które przybliżą uczniom akademickie podejście do różnych dziedzin i tematów. Prowadzimy je bezpłatnie po wcześniejszym umówieniu terminu. Większość zajęć może być zrealizowana w formie wirtualnej.

WOS online

Wykłady w ramach programu WOS ONLINE w Koźmińskim to cykl zajęć, które mają na celu przybliżenie licealistom tematyki związanej z wiedzą o społeczeństwie. Prowadzący odnoszą się do aktualnych zjawisk w Polsce i na świecie, w tym np. tych związanych z pandemią koronawirusa.

Warsztaty online Studenckiej Poradni Prawnej

Cykl spotkań składa się z sześciu wykładów prowadzonych przez studentów prawa ALK działających w Studenckiej Poradni Prawnej. Uczniom przybliżana jest tematyka z obszaru prawa i postępowania karnego, prawa cywilnego, prawa gospodarczego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
students