studenci

Dni otwarte

 

Spotkania informacyjne dla kandydatów na studia wyższe i podyplomowe

 

13 maja 2021 r. o godzinie 11:00 oraz 17:00 (czwartek) odbędzie się dzień otwarty online dla kandydatów na studia w języku angielskim. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na Facebooku uczelni. Więcej informacji TUTAJ.

29 maja 2021 r. o godzinie 12:00 (sobota) odbędzie się dzień otwarty online dla kandydatów na studia I stopnia i jednolite magisterskie. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na Facebooku uczelni. Więcej informacji TUTAJ.

26 maja 2021 r. o godzinie 17:30 odbędzie się dzień otwarty dla kandydatów na studia magisterskie, podyplomowe i MBA z obszaru logistyki. Więcej informacji wkrótce na naszej stronie.

Mamy nadzieję, że jeszcze w tym roku będziemy mogli spotkać się z Wami stacjonarnie w siedzibie naszej uczelni. Jeśli jednak z powodu sytuacji epidemicznej nie będzie to możliwe, dni otwarte będą się odbywały wirtualnie.

 

A ponadto:

kontakty
Spacer po uczelni
Współpraca
Dla zainteresowanych - badanie predyspozycji zawodowych*
spotkanie
Loteria – do wygrania np. lewki-maskotki ALK
* Badanie predyspozycji zawodowych

Badanie (w dogodnym dla obu stron terminie)to dwugodzinna sesja, podczas której będzie przeprowadzony test predyspozycji zawodowych, pomocny przy określeniu mocnych obszarów zawodowych oraz konkretnych zawodów. Może on stanowić inspirację przy podejmowaniu edukacyjnych i zawodowych planów. Wyniki testu zidentyfikują Twoje mocne strony, określą również Twoje najważniejsze wartości oraz kompetencje przedsiębiorcze. Badanie przeprowadzi Magdalena Wolfart-Samselska.

Magdalena Wolfart-Samselska – z wyboru i z wykształcenia doradca zawodowy, coach, trenerka umiejętności miękkich. Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą, studentami, kobietami przewlekle chorymi oraz osobami po 50-tym roku życia. Doświadczenie zdobyła m.in. w projektach unijnych: „Reaktywacja 45+”, „Przedsiębiorcza Uczelnia” oraz „Moje Życie – Mój Projekt” . Jest wolontariuszką w Fundacji Inicjatyw Badawczo-Szkoleniowych FIBS przy WSP TWP w Warszawie, gdzie oferuje sesje coachingu kariery i doradztwa zawodowego. Dotychczas przeprowadziła kilkaset godzin indywidualnego i grupowego poradnictwa zawodowego i coachingu. Prowadzi również zajęcia ze studentami z zakresu rozwoju zawodowego, rekrutacji i selekcji pracowników oraz rozwoju osobistego coacha. Pasjonuje się porozumieniem bez przemocy i Zen Coachingiem.

Znajdź studia dla siebie