studenci

Dni otwarte

 

Spotkania informacyjne dla kandydatów na studia wyższe i podyplomowe

Najbliższy dzień otwarty dla kandydatów na studia I stopnia i jednolite magisterskie odbędzie się 20 marca 2021 r. o godz. 12:00 w formule ONLINE na Facebooku uczelni.

Program dnia otwartego:

  • Najważniejsze informacje o uczelni – prezentacja 
  • Przedstawienie zasad rekrutacji
  • Spotkanie z władzami uczelni – informacje na temat kierunków studiów, w tym programów prowadzonych w języku angielskim
  • Rozdanie voucherów na badanie predyspozycji zawodowych 
  • Uczelnia z perspektywy studentów
  • Sesja pytań

W trakcie dnia otwartego zorganizujemy również konkurs z nagrodami.

Mamy nadzieję, że jeszcze w tym roku będziemy mogli spotkać się z Wami stacjonarnie w siedzibie naszej uczelni. Jeśli jednak z powodu sytuacji epidemicznej nie będzie to możliwe, dni otwarte będą się odbywały wirtualnie.

 

A ponadto:

kontakty
Spacer po uczelni
Współpraca
Dla zainteresowanych - badanie predyspozycji zawodowych*
spotkanie
Loteria – do wygrania np. lewki-maskotki ALK
* Badanie predyspozycji zawodowych

Badanie (w dogodnym dla obu stron terminie)to dwugodzinna sesja, podczas której będzie przeprowadzony test predyspozycji zawodowych, pomocny przy określeniu mocnych obszarów zawodowych oraz konkretnych zawodów. Może on stanowić inspirację przy podejmowaniu edukacyjnych i zawodowych planów. Wyniki testu zidentyfikują Twoje mocne strony, określą również Twoje najważniejsze wartości oraz kompetencje przedsiębiorcze. Badanie przeprowadzi Magdalena Wolfart-Samselska.

Magdalena Wolfart-Samselska – z wyboru i z wykształcenia doradca zawodowy, coach, trenerka umiejętności miękkich. Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą, studentami, kobietami przewlekle chorymi oraz osobami po 50-tym roku życia. Doświadczenie zdobyła m.in. w projektach unijnych: „Reaktywacja 45+”, „Przedsiębiorcza Uczelnia” oraz „Moje Życie – Mój Projekt” . Jest wolontariuszką w Fundacji Inicjatyw Badawczo-Szkoleniowych FIBS przy WSP TWP w Warszawie, gdzie oferuje sesje coachingu kariery i doradztwa zawodowego. Dotychczas przeprowadziła kilkaset godzin indywidualnego i grupowego poradnictwa zawodowego i coachingu. Prowadzi również zajęcia ze studentami z zakresu rozwoju zawodowego, rekrutacji i selekcji pracowników oraz rozwoju osobistego coacha. Pasjonuje się porozumieniem bez przemocy i Zen Coachingiem.

Znajdź studia dla siebie