Partnerzy

Partnerzy Akademii Leona Koźmińskiego

Partnerzy
 

Partnerzy Akademii Leona Koźmińskiego to organizacje, które współpracują z nami w zakresie działań budujących markę wśród studentów i absolwentów. Nasi partnerzy uczestniczą m.in. w eventach rekrutacyjnych, Targach Pracy i Praktyk, prowadzą zajęcia oraz webinary dla studentów. W ramach projektu job placement wspieramy partnerów w pozyskaniu talentów do organizacji.

 

MALE

Partnerstwa strategiczne

Wśród partnerów szczególną rolę pełnią partnerzy strategiczni. W oparciu o realizowane pakiety promocyjne firmy te realizują szeroko zakrojone kampanie wizerunkowe wśród studentów. Dzięki prowadzonym działaniom firmy istnieją w świadomości studentów, a co za tym idzie, często są brane pod uwagę jako pierwszy wybór rekrutacyjny.

Accenture
Deloitte logo
jeronimo martins biedronka
JTI
mars

Partnerstwa merytoryczne

Partnerzy merytoryczni wzbogacają program studiów o praktyczne zajęcia ze studentami w ramach toku studiów. Współpraca ta jest odzwierciedleniem realnego zaangażowania Partnera w kształt wybranego programu studiów Akademii. Obecność merytoryczna Partnera w ramach studiów realizowana jest m.in. w formie prowadzenia zajęć, webinarów, case studies, zadań dla studentów, a także wizyt studyjnych i spotkań z pracownikami firmy.

Pozostałe partnerstwa

Są to partnerzy Akademii, z którymi posiadamy długofalowe relacje, w ramach których staramy się odpowiedzieć na ich bieżące potrzeby rekrutacyjne. Firmy otrzymują jednocześnie możliwość wyselekcjonowania swoich przyszłych pracowników na samym początku ich drogi zawodowej dzięki projektowi job placement.

Accace logo
Accenture
antal
adecco
auchan
bcg
BDO
British council logo
wloska izba handlowo-przemyslowa
code
dsv
dentsu
ECDP
EY Academy of Business logo
elsa poland logo
cci
grupa zywiec logo
hay
henkel
atrium
icon
inditex
invocall
ING
jk
skłodowscy
mazars
Mc
money
millennium
nordea
orilame
panasiuk
pandora
pfm
PD_LOGO
praca.pl logo
qloc
rb
robaszewska
schneider
Stanley
starwood hotels and resorts logo
tpa
vistra
ybp
Agnieszka Krawczyńska
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.
Agnieszka Krawczyńska