Partnerzy Akademii Leona Koźmińskiego

Partnerzy
 

Partnerzy Akademii Leona Koźmińskiego to organizacje, które współpracują z nami w zakresie działań budujących markę wśród studentów i absolwentów. Nasi partnerzy uczestniczą m.in. w eventach rekrutacyjnych, Targach Pracy i Praktyk, prowadzą zajęcia oraz webinary dla studentów. W ramach projektu job placement wspieramy partnerów w pozyskaniu talentów do organizacji.

 

MALE
Partnerstwa strategiczne

Wśród partnerów szczególną rolę pełnią partnerzy strategiczni. W oparciu o realizowane pakiety promocyjne firmy te realizują szeroko zakrojone kampanie wizerunkowe wśród studentów. Dzięki prowadzonym działaniom firmy istnieją w świadomości studentów, a co za tym idzie, często są brane pod uwagę jako pierwszy wybór rekrutacyjny.

Współpraca z firmą Deloitte opiera się na działaniach wizerunkowych koordynowanych przez Ambasadora firmy. Działania mają m.in. na celu promowanie programów rekrutacyjnych oraz konkursów skierowanych do studentów.

Deloitte logo

 

Firma prowadzi swoje działania wizerunkowe poprzez udział w Targach Pracy i Praktyk, kampanie promocyjne w kanałach social media oraz spotkania merytoryczne ze studentami.

jeronimo martins biedronka

 

 

Współpraca z firmą polega przede wszystkim na wsparciu w doborze kandydatów poprzez job placement. Działania obejmują także spotkania merytoryczne ze studentami w formie webinarów.

JTI

 

Współpraca z firmą KPMG opiera się na promocji firmy wśród studentów. Firma realizuje współpracę poprzez obecność Ambasadora - studenta Akademii. Działania mają na celu promowanie programów rekrutacyjnych oraz konkursów skierowanych do studentów m.in. poprzez udział w eventach rekrutacyjnych.

KPMG
Partnerstwa merytoryczne

Partnerzy merytoryczni wzbogacają program studiów o praktyczne zajęcia ze studentami w ramach toku studiów. Współpraca ta jest odzwierciedleniem realnego zaangażowania Partnera w kształt wybranego programu studiów Akademii. Obecność merytoryczna Partnera w ramach studiów realizowana jest m.in. w formie prowadzenia zajęć, webinarów, case studies, zadań dla studentów, a także wizyt studyjnych i spotkań z pracownikami firmy.

Pozostałe partnerstwa

Są to partnerzy Akademii, z którymi posiadamy długofalowe relacje, w ramach których staramy się odpowiedzieć na ich bieżące potrzeby rekrutacyjne. Firmy otrzymują jednocześnie możliwość wyselekcjonowania swoich przyszłych pracowników na samym początku ich drogi zawodowej dzięki projektowi job placement.

Accace logo
Accenture
antal
adecco
auchan
bcg
British council logo
code
dsv
dentsu
EY Academy of Business logo
elsa poland logo
cci
grupa zywiec logo
hay
henkel
atrium
icon
inditex
ING
jk
skłodowscy
Mc
mazars logo
money
millennium
orilame
pandora
pfm
praca.pl logo
qloc
rb
robaszewska
schneider
starwood hotels and resorts logo
tpa
vistra
wloska izba handlowo-przemyslowa
Stanley
ybp
Agnieszka Krawczyńska
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.
Agnieszka Krawczyńska