Blok Market nowoczesnych technologii

Market-nowoczesnych-technologii

Market nowoczesnych technologii

 

Blok będzie składał się z licznych, krótkich prezentacji założycieli firm oraz start-upów, twórców narzędzi, aplikacji oraz programów wspomagających projektowanie i prowadzenie badań klinicznych.

Harmonogram bloku
Wystąpienia (14:00 - 16:00) Prowadzący
Jak pandemia pobudziła cyfrowe rozwiązania zdrowotne, bliższe spojrzenie na telemedycynę i jej przyszłość Michel Bielecki, Testasy
Jak możemy pomóc centrom badań klinicznych w zarządzaniu i prowadzeniu projektów badawczych? Piotr Pećko, TTSI
Po prostu Clinical Compliance Hanna Masek i Marcin Masek, ELLI sp. z o.o.
Dlaczego badania kliniczne są ważne w produktach typu digital therapeutics? Eva Galant

Jak pandemia pobudziła cyfrowe rozwiązania zdrowotne, bliższe spojrzenie na telemedycynę i jej przyszłość

Michel Bielecki
Michel Bielecki

Testasy

Dr Michel Bielecki jest seryjnym przedsiębiorcą i lekarzem. Jego przedsięwzięcia koncentrują się na rozwiązaniach Medtech i health-tech. Jest badaczem w różnych projektach związanych z COVID-19 na Uniwersytecie w Zurychu i Szpitalu Uniwersyteckim w Zurychu oraz przyszłym absolwentem Harvard Chan School of Public Health School. Ze względu na jego wczesne zaangażowanie w pandemię został mianowany naczelnym oficerem medycznym bazy NATO doradzającej w zakresie polityki COVID-19, w randze kapitana. Jest stałym prelegentem panelu zarządczego niemieckiej Bundeswehry na temat AI w medycynie. Obecnie koncentruje się na Testasy, przedsięwzięciu łączącym pobieranie próbek w domu z rozwiązaniami telemedycznymi w celu ułatwienia testowania COVID-19.

Jak możemy pomóc centrom badań klinicznych w zarządzaniu i prowadzeniu projektów badawczych?

Piotr Pećko

TTSI

Dyrektor Handlowy w Transition Technologies Science Sp. z o.o.: Od ponad 15 lat związany z branżą IT i rozwiązaniami z zakresu BI. Obecnie poświęca się wspólnie z zespołem tworzeniu rozwiązań oraz analiz danych mających poprawiać życie pacjentów i ułatwiać pracę lekarzy, personelu medycznego i badaczy klinicznych w nowej cyfrowej rzeczywistości. Posiada wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu i wdrażaniu rozwiązań informatycznych realizowanych na zamówienie w sektorze healthcare. Na co dzień niezmiennie zafascynowany sci-fi i tym jak często udaje nam się wizje i marzenia przekształcać w realne rozwiązania.

Po prostu Clinical Compliance

HM-bad klin
Hanna Masek

Dyrektor B+R w ELLI sp. z o.o. Dyplom lekarza dentysty otrzymała na Uniwersytecie Medycznym im K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Przez kilka lat pracowała w szpitalu MSWiA. Przez ponad 10 lat związana była z branżą farmaceutyczną, gdzie w największej polskiej firmie farmaceutycznej odpowiedzialna była za analizę bezpieczeństwa stosowanej farmakoterapii oraz ocenę profilu bezpieczeństwa produktów leczniczych m.in. poprzez wykrywanie sygnałów odnośnie potencjalnego ryzyka. Bazując na dostępnych zaleceniach, wypracowała uszytą na miarę firmy ścieżkę zarządzania sygnałami bezpieczeństwa. Szczególną uwagę zwraca na wielochorobowość i wielolekowość występującą u pacjentów. Satysfakcję czerpie z poszukiwania i wypracowywania rozwiązań trudnych problemów.

MM-Bad klin
Marcin Masek

CEO i Dyrektor Zarządzający w ELLI Sp. z o.o. Absolwent Politechniki Warszawskiej specjalności Automatyka i Robotyka. Doświadczenie w międzynarodowych zespołach projektowych zdobywał przez kilkanaście lat pracując na różnych stanowiskach managerskich w firmie Siemens. Do jego głównych obowiązków należało sprawowanie nadzoru nad rozwojem i wdrażaniem rynkowym innowacyjnych projektów i systemów tworzonych przez firmę Siemens. Oprócz studiów magisterskich na Politechnice Warszawskiej uzyskał dyplom Executive MBA Szkoły Biznesu PW, jak też ukończył kurs podyplomowy Projects & Engineering Management (PMI), co rozszerzyło jego wiedzę biznesową, pozwalając na skuteczne zarządzanie projektami teletechnicznymi i informatycznymi. Pasjonat internetu rzeczy oraz wnioskowania maszynowego w czasie rzeczywistym na podstawie analizy danych pochodzących z wielu źródeł.  

Dlaczego badania kliniczne są ważne w produktach typu digital therapeutics?

Eva Galant

Założycielka i Prezeska - Hashiona

Po 6 latach zmagania się z chorobą Hashimoto, Eva postanowiła założyć Hashiona i pomóc innym 480M zdiagnozowanym na całym świecie. Ostatnio pracowała w WeWork, gdzie odpowiadała za uruchomienie działalności firmy w Australii Zachodniej i Polsce. Jest patrzącym w przyszłość menedżerem biznesowym, wykazującym silne zaplecze techniczne i menedżerskie z 9-letnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym w sektorze technologii i startupów.

Odniosła sukces w zakresie wprowadzania produktów na rynek, zarządzania i rozwoju, strategii biznesowej i działania, tworzenia nowych możliwości biznesowych, produktów, rozwiązań, marketingu i realizacji sprzedaży. Posiada doświadczenie zawodowe pracując, mieszkając i realizując projekty w takich miastach jak Warszawa, Berlin, Londyn, Tel Awiw, Chicago i Australia Zachodnia.

Współzałożyła trzy start-upy. Przed przeprowadzką do Londynu sześć lat temu, po udanej sprzedaży doświadczyła mikro wyjścia - Elite Card, programu lojalnościowego marketplace z ponad 400 partnerami i 3000 płacącymi klientami.