Zostań Świętym Mikołajem :)

22.11.2018

Masz zaległość wobec Biblioteki ALK? Teraz możesz zapłacić ją tylko w połowie i... jednocześnie zostać Świętym Mikołajem. :-) Jak to zrobić?
Od 24 listopada aż do Świąt Bożego Narodzenia przy ladzie Biblioteki ALK stoi specjalna skarbonka, do której można wrzucać datki na akcję "Wymarzony Prezent". Celem akcji jest zakup prezentów gwiazdkowych dla dzieci z biednych rodzin. Więcej szczegółów na temat akcji "Wymarzony Prezent" można znaleźć TUTAJ.
KTO W WW. OKRESIE WRZUCI DO SKARBONKI PRZYNAJMNIEJ POŁOWĘ SWOJEJ ZALEGŁOŚCI WOBEC BIBLIOTEKI ALK - TEMU ZALEGŁOŚĆ TA ZOSTANIE CAŁKOWICIE ANULOWANA.
Oczywiście osoby niemające wobec naszej Biblioteki żadnych zadłużeń też mogą tę akcję wesprzeć :-)
W imieniu wszystkich obdarowanych dzieciaków - z góry SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!! :-)