Nasi studenci kierunku Master in Finance and Accounting wygrali polską edycję CFA Research Challenge i będą reprezentować Polskę na finałach regionu EMEA w Dublinie.

05.03.2018

Jest to ogromny sukces, biorąc pod uwagę dużą konkurencję. W tym roku wystartowało ponad 25 zespołów ze wszystkich najważniejszych ośrodków akademickich w Polsce. Gratulacje dla studentów: Tima-Christiana Knappa, Umy Shah, Judith Achterfeld i Tarasa Datsenkohasa oraz dla sztabu szkoleniowego w składzie: Julia Kavalienka (absolwentka naszych studiów Master in Finance and Accounting), Michał Szemraj (Industry Advisor) oraz Jan Pick (absolwent naszych studiów Master in Finance and Accounting).

Zespół złożony z naszych studentów Bachelor in Finance and Accounting zaprezentował się również bardzo dobrze. Dwa zespoły w ścisłym finale CFA Research Challenge jest potwierdzeniem potencjału i umiejętności naszych studentów.

Trzymamy kciuki za nasze zespoły i życzymy powodzenia w finale!

Nasze programy:

Bachelor in Finance and Accounting