Aktualność 

Zapraszamy na wykład online prof. Anety Hryckiewicz w ramach inicjatywy "#STAYATHOME and join our online courses" pt. "Czy Big Data pozwoli nam przewidywać kryzysy finansowe?".

21.05.2020

28 maja 2020 zapraszamy na wykład online prof. Anety Hryckiewicz, który przedstawi potencjał Big Data w kontekście przewidywania kryzysów finansowych. Temat: "Czy Big Data pozwoli nam przewidywać kryzysy finansowe?".

- Kryzysy finansowe niosą ze sobą ogromne skutki zarówno społeczne, jak i finansowe. Coraz szerszy dostęp do danych, komputery kwantowe, jak również wzrost AI w finansach niosą ze sobą dużą nadzieję na to, że w przyszłości będziemy mogli przewidzieć nie tylko wybuch kryzysu finansowego, ale również jego potencjalne konsekwencje. A może będziemy mogli się wogóle przed nimi ustrzec? Czy w dobie big data i sztucznej inteligencji jest to możliwe? Na to i na wiele innych pytań dotyczących przewidywania kryzysów finansowych odpowiemy sobie podczas naszego spotkania. - mówi prof. Aneta Hryckiewicz, lider kierunku Master in Big Data Science w ALK, zapraszając na swoje zajęcia.

Data: 28.05.2020
Godzina: 17:00
Platforma: Microsoft Teams


Aby dołączyć do wykładu, wystarczy kliknąć w poniższy link we wskazanej dacie i godzinie, stosując się do wyświetlanych instrukcji.

LINK DO WYKŁADU: https://bit.ly/Big_Data_Kryzysy

powrót / back