Zapraszamy na spotkanie online dla kandydatów na studia II stopnia zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa: dla właścicieli i sukcesorów. Poprowadzą je studenci i absolwenci tego kierunku.

29.07.2020

Prowadzisz własny biznes? W przyszłości będziesz właścicielem firmy? Szukasz praktycznych studiów, które kompleksowo przygotują Cię do objęcia tej roli? Nasza Akademia stworzyła kierunek skierowany do właścicieli oraz sukcesorów firm rodzinnych.

Już 6 sierpnia, w czwartek, o godzinie 17:00 na naszym Facebooku, odbędzie się spotkanie informacyjne online dla wszystkich osób zainteresowanych studiami zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa: dla właścicieli i sukcesorów. Chcielibyśmy, żebyście poznali nasz kierunek „od kuchni”, dlatego na spotkanie zaprosiliśmy absolwentów oraz obecnych studentów ZRP, którzy odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania.

Na spotkaniu dowiecie się o:

• płatnych stażach i firmach partnerskich
  • programach stypendialnych
  • przedmiotach realizowanych w ramach kierunku
  • formie prowadzenia zajęć
  • wykładowcach
  • wymianie międzynarodowej

Opowiemy także, czym się zajmują i gdzie pracują absolwenci tego kierunku.

Zapraszamy także do grupy na Facebooku dla kandydatów na studia ZRP: dla właścicieli i sukcesorów