Aktualność 

Zapraszamy na kolejne wykłady z cyklu Koźmiński ONLINE – wirtualne spotkania o różnorodnej tematyce! W okresie 21.04-29.04.2020, we wtorki i środy, o godz. 12.15, będzie dalsza możliwość wzbogacania swojej wiedzy w systemie wirtualnych zajęć.

16.04.2020

Wirtualne spotkania z naszymi wykładowcami cieszą się dużym sukcesem, więc nasza Akademia przedłuża je do 29 kwietnia.

Zajęcia online nadal będą okazją zdobywania nowej wiedzy niezbędnej do przygotowania do matury czy zaliczeń przedmiotowych dla licealistów i studentów, ale także, ze względu na różnorodną tematykę i poziom zaawansowania, zainteresują z pewnością starsze osoby.

Zajęcia i wykłady online rozpoczną się 21 kwietnia, a zakończą 29 kwietnia.

 

  • Wtorek – 21.04, godz. 12.15

„Innowacje w Twoim portfelu” – Marcin Matyja

Kiedyś wino, muszle i skóry zwierząt – dziś Blik, WeChat, Alipay i Revolut – sposoby płatności zmieniały się z czasem stając się coraz bardziej innowacyjne. Dyskusja o tym, czego używamy płacąc za marchewkę w warzywniaku i kupując drogą torebkę na deptaku w Szanghaju.

Wykład zakończony

 

  • Środa ­­– 22.04, godz. 12.15

„Włącz kreatywność: zaprojektuj swoją tablicę nastroju” – Monika Sońta

Co rysowanie, kolaże, klocki i wydzieranki mają wspólnego z kreatywnością w organizacji? Przygotuj kartkę papieru, kilka starych kolorowych magazynów i coś do pisania, zrobimy razem "mood board" lub "vision board". Wy zdecydujecie. Podczas wykładu opowiem, jak ważna jest wyobraźnia w biznesie i jak ją można kształtować.

Wykład zakończony

 

  • Wtorek – 28.04, godz. 12.15

 „Jak nie dać się wkręcić. O wpływaniu na innych słów więcej niż kilka” – Rafał Staszek vel Staszewski

Spotkanie będzie poświęcone technikom wpływu w mediach i jak są one wykorzystywane, by przekonać nas do jakiejś sprawy. Będzie o emocjach, informacjach i jak samemu nie dać się nabrać na fake newsy.

Wykład zakończony

 

  • Środa ­­– 29.04, godz. 12.15

 „Nowoczesne środowiska pracy: praktyki i materialność w czasach zarazy” – dr Karolina Dudek

Modele organizowania przestrzeni biurowej zawsze kształtowane były przez praktyki zarządzania. Jak zmieniały się biura w Polsce w ciągu ostatnich trzech dekad? Jakie wyzwania pojawiły się przed działami administracji, nieruchomości i IT wraz z wybuchem epidemii? Jak zmienią się biura, gdy zaczniemy do nich wracać?

Wykład zakończony

 

Aby wziąć udział w wykładach online, wystarczy dostęp do komputera lub urządzenia mobilnego oraz aplikacji Microsoft Teams, a także konta mailowego w domenie Microsoft, które można bezpłatnie założyć na stronie: www.office.com, a jego okres ważności to 6 miesięcy. W większości przypadków nie będzie nawet konieczności instalacji aplikacji. Osoby, które korzystają z przeglądarek Google Chrome i Edge, nie muszą jej instalować – dołączają do spotkania przez przeglądarkę. Ci z Was, którzy korzystają z przeglądarki Firefox albo używają komputerów Apple’a, powinni zainstalować sobie aplikację Teams. Najłatwiej pobrać ją TUTAJ. Instalacja jest niekłopotliwa i niedługa.
 

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Alicją Tomasiewicz:
atomasiewicz@kozminski.edu.pl,
tel. 22 519 21 70

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych!

powrót / back