Aktualność 

Zapraszamy na nowy program MBA Cyfrowa Transformacja: innowacyjne studia dla menedżerów i właścicieli firm, którzy dostrzegając potęgę Internetu i technologii cyfrowych chcą wykorzystać pojawiające się szanse i dynamicznie rozwijać swój biznes.

08.06.2020

Ostatnie miesiące pandemii i izolacji społecznej zmusiły wiele firm do przyspieszenia procesów cyfryzacji i szerszego zastosowania Internetu w bieżącej działalności, a zwłaszcza w sprzedaży. Kanały cyfrowe dają ogromne możliwości, jednak właściwe podejście do szerokiej cyfrowej transformacji wymaga posiadania najnowszej wiedzy menedżerskiej, pochodzącej od wybitnych ekspertów i praktyków rynkowych.

Podczas studiów MBA Cyfrowa Transformacja słuchacze mogą poznać m.in.: czym jest cyfrowe przywództwo i w jaki sposób zmieniać organizację od strony strategicznej, jakie są kluczowe założenia i szanse wynikające z zastosowania nowych modeli biznesowych, jak skutecznie wykorzystać e-handel i strategie e-marketingowe, czy też co warunkuje przeprowadzenie transformacji w kierunku Przemysłu 4.0. Słuchacze poznają biznesowe implikacje wykorzystania sztucznej inteligencji, mediów społecznościowych, big data, technologii mobilnych czy Internetu rzeczy. Studia pokażą menedżerom, jak tymi technologiami i procesami sterować, jak nimi zarządzać i jak rozwijać nowe kompetencje
w ramach swoich organizacji.

Program studiów MBA Cyfrowa Transformacja został przygotowany we współpracy z liderami rynku w tym obszarze. Dyrektorem studiów jest inicjator programów kształcenia w obszarze cyfrowej transformacji na studiach podyplomowych i magisterskich, ekspert rynkowy oraz autor książek z tego obszaru prof. Grzegorz Mazurek.

Program MBA Cyfrowa Transformacja poszerza bogatą ofertę specjalistycznych studiów MBA oraz tych związanych ze środowiskiem internetowym oferowanych przez Akademię Leona Koźmińskiego, jedyną uczelnię w całym regionie Europy Środkowej i Wschodniej, której program MBA jest notowany w rankingu Financial Times, i która posiada potrójną koronę akredytacyjną (EQUIS, AACSB, AMBA), dowodzącą najwyższej jakości studiów.

Rekrutacja na studia MBA już się rozpoczęła, a zapisując się przed 30 czerwca 2020 r. można otrzymać nawet 1000 zł zniżki. Więcej szczegółów o programie można znaleźć TUTAJ.

Studia startują w październiku 2020 i w zależności od rządowych zaleceń epidemicznych pierwszy semestr nauki będzie realizowany w systemie stacjonarnym lub online. Studia MBA Cyfrowa Transformacja trwają łącznie 4 semestry, na zajęcia specjalistyczne przewidziano aż 120 godzin dydaktycznych. Program realizowany jest w systemie zjazdów weekendowych. Nauka kończy się obroną projektu doradczego i uzyskaniem dyplomu MBA Akademii Leona Koźmińskiego.

powrót / back