Zgodnie z decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego wynikającą ze wzrostu ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2 zajęcia dydaktyczne na terenie uczelni od 12 do 25 marca br. zostają zawieszone.

11.03.2020

Szanowni Państwo,

Minister rekomenduje prowadzenie zajęć w trybie zdalnym. W ALK będą one realizowane w formule on-line
z wykorzystaniem platformy Microsoft Teams.

Linki do obsługi platformy Microsoft Teams zostały wysłane naszym studentom mailowo.

W sprawie szczegółów prosimy o kontakt: online@kozminski.edu.pl

Prosimy naszych studentów o śledzenie Wirtualnej Uczelni, gdyż mogą się tam pojawić dodatkowe materiały
lub informacje o zajęciach on-line.

Zajęcia dydaktyczne, które nie zostaną zrealizowane w trybie on-line, odbędą się w innych terminach w ramach zmiany organizacji roku akademickiego.

Ponadto biblioteka i siłownia będą zamknięte w tym okresie.

Zwracam się również z prośbą o ograniczenie w tym terminie bezpośrednich kontaktów z pracownikami dziekanatów i wykładowcami. Proszę wykorzystywać możliwości komunikacji zdalnej.

Proszę również o śledzenie komunikatów Głównego Inspektora Sanitarnego oraz MNiSW i bezwzględne stosowanie się do zaleceń mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się choroby w społeczeństwie.

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt na adres: kampus@kozminski.edu.pl.

Rektor
Prof. ALK dr hab. Witold T. Bielecki

Zarządzenie Rektora ALK w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród społeczności Akademii Leona Koźmińskiego LINK (pdf)