„Wirus i gospodarka – czy Państwo może zbankrutować?” – wykład ONLINE prof. ALK dr hab. Jacka Tomkiewicza.

31.03.2020

Zapraszamy na wykład ONLINE: „Wirus i gospodarka – czy Państwo może zbankrutować?”, który poprowadzi prof. ALK dr hab. Jacek Tomkiewicz.

Jaki jest wpływ obecnej epidemii na funkcjonowanie gospodarki światowej i sytuację w naszym kraju? W obliczu takiego kryzysu sektor publiczny ma dodatkowe zadania związane z ochroną zdrowia czy funkcjonowaniem instytucji w nowych warunkach. Równie ważne jest wsparcie dla gospodarki, która mocno ucierpiała. Czy mamy instrumenty, żeby powstrzymać bankructwa firm i masowy wzrost bezrobocia? Czy państwo ma środki do walki ze skutkami kryzysu?

Wykład odbył się 31 marca o godz. 12:15.

Wirtualne zajęcia prowadzone przez wykładowców ALK mają na celu codziennie wsparcie online licealistów i studentów w przygotowaniu do matury i zaliczeń przedmiotowych, jak również inspirowanie i poszerzenie wiedzy w przypadku pozostałych osób. Zapraszamy nie tylko uczniów i studentów, ale także wszystkich zainteresowanych w każdym wieku.