Walutomat.pl organizuje konkurs na najlepszą pracę dyplomową o rynkach walutowych. Pula nagród to 8 tys. zł. Prace można zgłaszać do 15 listopada 2019.

30.07.2019

Napisz pracę o walutach i wygraj 5 tys. zł

Walutomat.pl, największa platforma wymiany walut w Polsce, organizuje konkurs na najlepszą pracę dyplomową o rynkach walutowych. Pula nagród to 8 tys. zł. Prace można zgłaszać do 15 listopada.

Do II edycji konkursu na pracę dyplomową dopuszczone zostaną nie tylko prace magisterskie, ale też licencjackie i inżynierskie. W ten sposób organizator chce poszerzyć zasięg akcji.

„Nasz serwis chętnie angażuje się w projekty dotyczące edukacji i kultury. Konkurs na pracę dyplomową, który prowadzimy już od 2 lat, jest elementem tej strategii. Chcemy zachęcić studentów do analizy tematu internetowych usług związanych z walutami, nie tylko w kontekście finansowym, ale też prawnym, kulturowym czy nawet informatycznym” – mówi Katarzyna Moszko-Stachowska, PR Manager Walutomat.pl i koordynatorka konkursu.

Aby wziąć udział w II edycji konkursu należy napisać pracę poruszającą szeroki temat rynków walutowych, obronić ją w okresie od 1 kwietnia do 15 listopada 2019 na ocenę co najmniej dobrą i przesłać do organizatora.

Do wygrania są nagrody pieniężne o łącznej wartości 8 000 zł oraz zestawy atrakcyjnych gadżetów.

Więcej szczegółów o konkursie można znaleźć na stronie internetowej Walutomatu.

Więcej informacji o konkursie i serwisie Walutomat udziela:

Katarzyna Moszko-Stachowska
PR Manager