Aktualność 

V cykl seminariów coachingowych „Praktycy praktykom” – seminarium „Coaching rodzicielski – świadome rodzicielstwo”

26.01.2020

Zapraszamy na praktyczne seminaria coachingowe. Te jednodniowe warsztatowe spotkania są doskonałą okazją do wymiany doświadczeń oraz dzielenia się wiedzą i wnioskami z praktycznych zastosowań coachingu w różnych specjalistycznych obszarach. Podczas seminariów uczestnicy mają okazję poznawać coachingowe narzędzia, wymieniać się wiedzą, a także doświadczać na sobie efektów działania coachingu. W trakcie każdego seminarium w charakterze ekspertów występują wysokiej klasy specjaliści posiadający praktykę w danej dziedzinie.


W roku akademickim 2019/2020 zapraszamy na V cykl seminariów coachingowych „Praktycy praktykom”.

Pierwsze seminarium odbędzie się 26 STYCZNIA 2020 r. pod hasłem: „Coaching rodzicielski – świadome rodzicielstwo”.

Metoda Conscious Parenting wzbudza wiele emocji na całym świecie oraz inspiruje rodziny do zmiany stylu życia, przekonań oraz analizy schematów społecznych i kulturowych, w których funkcjonują. Jej autorka – dr Shefali Tsabary została ogłoszona przez Oprah Winfrey najlepszą psycholog rodzinną i regularnie jest gościem
jej programu.

Istnieje wiele podejść i metod wychowawczych, które w głównej mierze koncentrują się na dziecku.
W przeciwieństwie do nich Świadome Rodzicielstwo skupia się na rodzicu i pokazuje wychowanie z zupełnie innej perspektywy – jako głęboki proces rozwojowy, dzięki któremu możliwe jest zrozumienie schematów i relacji przyczynowo-skutkowych, mających wpływ na zachowanie oraz podejmowane decyzje wychowawcze. Pozwala również nawiązać głęboką relację z samym sobą, a w konsekwencji – z własnym dzieckiem.

Podczas seminarium „Coaching rodzicielski – świadome rodzicielstwo” uczestnicy wezmą udział w prelekcjach oraz warsztatach prowadzonych przez wybitnych polskich i zagranicznych praktyków zajmujących się coachingiem rodzicielskim. Naszym gościem specjalnym będzie dr Shefali Tsabary.

Serdecznie zapraszamy rodziców, pedagogów, psychologów, nauczycieli, coachów, trenerów, specjalistów pracujących z dziećmi oraz wszystkie osoby zainteresowane Świadomym Rodzicielstwem.

Więcej informacji i zapisy tutaj

powrót / back