Ostatnie miejsca na studiach podyplomowych. Wybierz odpowiedni program i rozpocznij studia. Jesteśmy Online ready.

04.04.2020

Zgodnie z decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego wynikającą ze wzrostu ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2, zajęcia na terenie Uczelniach zostały czasowo zawieszone.

Z tego powodu nasza Uczelnia zaczęła prowadzić zajęcia dydaktyczne w formie online na studiach podyplomowych i MBA.

Mamy w tym spore doświadczenie. Prowadziliśmy już zajęcia ona line (od 2005 r.) na studiach EURO MBA – Distance Learning - realizowanych dla słuchaczy z całego świata. Rocznie studiuje u nas podyplomowo ponad 2000 osób.

Już tylko kilka dni potrwa rekrutacja na wybrane studia podyplomowe. Możesz dołączyć i rozpocząć studia w formule online. Jak tylko sytuacja się zmieni, powrócimy do tradycyjnej formy nauczania.

1. Akademia Kompetencji menedżera-ostatnie wolne miejsca
  2. Analityk Compliance i AML