Targi Pracy i Praktyk ALK - edycja wiosenna

05.03.2020

Już 5 marca 2020 r. zapraszamy na wiosenną edycję Targów Pracy i Praktyk ALK.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich studentów ALK.

Będziecie mogli spotkać tam przedstawicieli ciekawych firm oraz nas, czyli Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami.

Dodatkowo, przez cały czas trwania targów do Waszej dyspozycji będzie specjalna strefa doradcza: Career Advisory Zone, gdzie czekać na Was będą doradcy zawodowi, którzy sprawdzą Wasze CV oraz pomogą Wam przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej.

Od godziny 12:00 do 14:00 - Przygotujcie się na Employer Speed Dating, który odbędzie się w sali D123.
______________________________________________________

On 5th March 2020, we would like to invite you to the Spring edition of KU Job and Internship Fair.

The event is addressed to all students of our University.

You'll also have a chance to meet representatives of interesting companies and us - the Career Development & Alumni Relations Office.

In addition, a Career Advisory Zone will be at your disposal during the Fair. There are going to be our Career Advisors waiting for you to check your CV and help you to prepare yourself for an interview.

From 12 p.m. till 2 p.m. - get ready for the Employer Speed Dating Zone in room D-123.

Kontakt:

Monika Bożko