Take care of yourself and your business. Sprawdź, jakie programy rabatowe przygotowaliśmy dla Ciebie na szkolenia i webinaria online.

26.05.2020

Dbaj z nami o swój rozwój zawodowy i rozwój Twojego zespołu. Skorzystaj z dedykowanej oferty webinariów i szkoleń online, które realizowane są w ramach idei: Take care of yourself and your business. Koźmiński online ready.

Nowa rzeczywistość może okazać się szansą dla Ciebie i Twojego biznesu.
Wiemy, że proces zmian jest wymagający i długotrwały, dlatego w odpowiedzi na oczekiwania menedżerów i z pomocą doświadczonych trenerów, praktyków proponujemy bogate portfolio webinariów i szkoleń online, będących realną odpowiedzią na oczekiwania biznesu. Podczas tych spotkań dostarczymy nie tylko niezbędną wiedzę, ale także możliwość konsultacji z trenerami, w tym zadawania pytań w wirtualnej, bezpiecznej przestrzeni. Poruszymy m.in. tematy komunikacji, zarządzania stresem, zarządzania zmianą, zarządzania projektami, przywództwa czy zarządzania wirtualnym zespołem. Zapraszamy.

Czym jest program rabatowy?

Z myślą o menedżerach, absolwentach i sympatykach ALK, przygotowaliśmy specjalny pakiet lojalnościowy, w ramach którego:

• otrzymasz 10% zniżki, jeśli jesteś absolwentem Akademii Leona Koźmińskiego,
  • przy zakupie jednego ze szkoleń online, wybrane przez Ciebie webinarium otrzymasz gratis,
  • przy udziale w webinarium i zapisie na szkolenie online - otrzymasz 10% zniżki.

1. Absolwenci ALK zaznaczają podczas rejestracji status “Absolwent”.
2. Po zakupie szkolenia online opiekun poinformuje Cię o dedykowanym kodzie rabatowym, z którego skorzystasz przy wyborze bezpłatnego webinarium.
3. Po zakupie webinarium opiekun poinformuje Cię o kodzie rabatowym, dzięki któremu uzyskasz 10% zniżki podczas rejestracji na szkolenie online.

Zapraszamy!

W przypadku pytań, prosimy o kontakt.

Wioletta Kastrau
Business Development Manager