Sukces drużyny ALK w CGMA Emerging Leaders Competition 2020! Kolejny dowód na to, że studenci finansów i rachunkowości w ALK reprezentują światowy poziom. Zespół dostał awans do międzynarodowego etapu konkursu organizowanego przez CIMA.

06.10.2020

Z ogromną radością pragniemy poinformować Państwa o sukcesie drużyny studentów ALK –
Account 4 Success.

Studenci trzeciego roku studiów licencjackich finanse i rachunkowość w składzie:

• Borys Szkodziak
  • Mikołaj Janusz
  • Maciej Bajda
  • Wiktor Kopczyński

przeszli do kolejnego, międzynarodowego etapu konkursu CGMA Emerging Leaders Competition 2020, organizowanego przez CIMA. Mentorem drużyny jest dr Adrian Struciński z Katedry Rachunkowości ALK.

Przypominamy, iż celem konkursu jest danie możliwości przyszłym młodym finansistom i rachunkowcom wykazania się zdolnościami biznesowymi. Chcemy podziękować wykładowcom ALK: dr Iwonie Cieślak, dr Małgorzacie Kucharczyk, dr. Błażejowi Podgórskiemu oraz dr. Marcinowi Ocieszakowi, którzy wspierali studentów przy opracowywaniu rozwiązania do case'a.

Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do śledzenia dalszych osiągnięć naszych studentów!