Studentów oraz pracowników ALK zapraszamy serdecznie na zajęcia sportowe „Trening biegacza”. Poprowadzi je profesjonalny, licencjonowany trener.

27.05.2020

Czujesz potrzebę ruchu, ale brakuje Ci motywacji? Dołącz do nas!

Zapraszamy na zajęcia sportowe „Trening biegacza” z profesjonalnym, licencjonowanym trenerem. Udział w tych treningach gwarantuje studentom 1. roku zaliczenie WF –  tym bardziej zachęcamy Was do zasilenia naszej grupy!

Treningi biegowe odbywają się 2 razy w tygodniu – w poniedziałki o 19:00 i środy o 19:15.

Miejsce zbiórki: Park Skaryszewski, wejście od ronda Waszyngtona. Szczegóły lokalizacji tutaj.

Trening trwa ok 1,5-2h. Każdy uczestnik indywidualnie z trenerem oceni swoje możliwości, określi cele i na tej podstawie ułoży odpowiedni plan treningowy.

Biegamy zachowując bezpieczny, 2-metrowy dystans. Grupa nie przekracza 20 osób. Bądźmy zdrowi, dbajmy o siebie!

Wszystkich zainteresowanych udziałem w treningach prosimy o kontakt z Panią Anną Perzyńską, Prezes AZS, pod adresem mailowym: ap@kozminski.edu.pl.