Student ekonomii w ALK Wojciech Podobas wydał książkę „Cryptocurrency Encyclopedia: the comprehensive guide through the 100 most important cryptocurrencies (Bitcoin and Altcoins Book 2020)” na temat kryptowalut. Publikacja jest wydana przez Amazon.

05.12.2019

„Książka powstała, aby uporządkować zawiły świat kryptowalut, dając inwestorowi możliwość łatwego odnalezienia najważniejszych i sprawdzonych informacji na temat 100 najistotniejszych kryptowalut w jednym miejscu. Do jej napisania zmotywowała mnie chęć pokazania, że młode osoby też mogą działać na polu naukowym i zagospodarować nowy rynek, jakim są kryptowaluty” – mówi Wojciech Podobas.

Wojciech Podobas studiuje ekonomię w trybie stacjonarnym na drugim roku studiów I stopnia. Interesuje się kryptowalutami pod kątem inwestycyjnym oraz akademickim. Prowadzi pierwszy polski holding kryptowalutowy Krypto Holding Sp. z o.o. Książka to jego trzecia publikacja na ten temat i szósta ogólnie. Dodatkowo aktywnie działa i jest prezesem w Studenckim Kołe Naukowym Inwestycji „Kapitalni” ALK, którego członkowie zgłębiają wiedzę o inwestycjach i kryptowalutach.

Strona SKN "Kapitalni" na Facebooku

Książkę można kupić w serwisie Amazon w wersji papierowej lub elektronicznej tutaj.