Studenci naszej Akademii mogą bezpłatnie korzystać z treści Bloomberga. Darmowa subskrypcja jest możliwa przez trzy miesiące w okresie od 22 kwietnia 31 lipca. Zainteresowane osoby będą mogły korzystać z niej na komputerach oraz w aplikacji mobilnej.

23.04.2020

Bloomberg zdecydował udostępnić swoje treści bezpłatnie studentom, aby umożliwić im dostęp do jak największej ilości informacji dotyczących aktualnych wydarzeń na świecie, związanych m.in. z pandemią koronawirusa oraz jego skutkami ekonomicznymi.

Aby skorzystać z bezpłatnej subskrypcji należy założyć konto korzystając z maila w domenie uczelni.

Zarejestruj się, by zdobyć subskrypcję Bloomberga.

Instrukcja logowania do Bazy Bloomberg.

UWAGA: Bezpłatna subskrypcja nie obejmuje dostępu do informacji, które Bloomberg zaczął oferować w subskrypcjach pakietowych na początku tego roku.

Eksperci Bloomberga zapraszają studentów ALK na bezpłatne webinary, które zorganizują dla uczelni partnerskich w okresie 28-30.04.2020.

Wtorek, 28.04.2020

• "Equity Screening and Back testing", godz. 13:00:

• "FX Options", godz. 14:00

Środa, 29.04.2020

• "Commodity Derivatives", godz. 13:00

• FI Derivatives, godz. 14:00

Czwartek, 30.04.2020

• "BQL", godz. 12:00

• "PORT – Portfolio Risk and Optimization", godz. 13:00

• "Islamic finance", godz. 14:00

Dostęp poprzez narzędzie:
Bloomberg Education Meeting

Kod dostępu: 4842-0011

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z dr. Błażejem Podgórskim z Katedry Finansów: bpodgorski@kozminski.edu.pl.