Studenci programu Digital Marketing w naszej uczelni wzięli udział w spotkaniu zorganizowanym przez partnera programu – Accenture Operations Poland.

21.11.2019

Studenci wzięli udział w spotkaniu z Accenture Operations Poland w ramach zajęć z kierownik programu, mgr Dagmarą Platą-Alf.

i motoryzacyjnej.

Studenci mogli również uzyskać informacje na temat procesów rekrutacyjnych prowadzonych w firmie partnerskiej oraz poznać historie i ścieżki kariery pracowników Accenture pochodzących z międzynarodowego środowiska.

Więcej na temat programu Digital Marketing