Studenci ALK mogą korzystać z baz danych Bloomberga również w chmurze. Narzędzie umożliwia pracę na danych w czasie rzeczywistym oraz zdobywanie wiedzy i umiejętności m.in. z zakresu innowacji oraz wyceny instrumentów finansowych.

08.05.2020

W kwietniu poinformowaliśmy Was o bezpłatnym dostępie do treści Bloomberga dla studentów naszej Akademii. Dziś mamy dla Was kolejną dobrą wiadomość: z Bloomberg Lab można również korzystać w chmurze!

Dzięki temu narzędziu możecie pracować na danych finansowych pobieranych w czasie rzeczywistym, zdobywać wiedzę z zakresu innowacji finansowych na rynkach kapitałowych oraz umiejętności wyceny instrumentów finansowych w realnym środowisku przyszłej pracy.

Po wypełnieniu formularza otrzymasz instrukcję korzystania z baz danych Bloomberga.

Bazy danych Bloomberg zakupione zostały w ramach projektów: „AKADEMIA 360 – Zintegrowany System Podnoszenia Jakości w ALK” dla kierunku Master in Finance and Accounting, specialization Big Data Analysis w j. angielskim oraz „AKADEMIA 4.0 – Zintegrowany System Podnoszenia Jakości w ALK” dla kierunku finanse i rachunkowość w j. polskim współfinansowanych przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.