Seminarium studentów III roku Kolegium Prawa pt. 'Wycinka Puszczy Białowieskiej. Konsekwencje wyroku Trybunału Sprawiedliwości UE z 17 kwietnia 2018 r. w sprawie C-441/17 (Komisja v. Polska)'.

16.05.2018

Katedra Prawa Międzynarodowego i Prawa UE Kolegium Prawa Akademii Leona Koźmińskiego zaprasza

na seminarium studentów III roku Kolegium Prawa Wycinka Puszczy Białowieskiej Konsekwencje wyroku Trybunału Sprawiedliwości UE  z 17 kwietnia 2018 r. w sprawie C-441/17 (Komisja v. Polska)

Kiedy? 16 maja 2018 r. (środa), godz. 17:00