Trwa nabór do elitarnego programu dla studentów "Influencer Kariery" realizowanego przez Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami w naszej Akademii. Program skierowany jest do kreatywnych osób poszukujących możliwości rozwoju zawodowego w trakcie studiów.

18.10.2019

Jesteś studentem Akademii Leona Koźmińskiego bądź dopiero zaczynasz studia? Nigdy nie brak Ci pomysłów
i jesteś typem działacza? Już teraz wykorzystaj swój czas na studiach, by rozwijać własne kompetencje i móc pewnie postawić pierwsze kroki na rynku pracy!

Zostań Influencerem Kariery! Jako Influencer Kariery dostaniesz wyjątkowy dostęp do warsztatów i szkoleń przygotowywanych przez Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami oraz naszych Partnerów. Będziesz mógł poznać naszą pracę od podszewki i wspomóc nas w projektach skierowanych do całej społeczności ALK.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w programie? Wyślij do nas swoje CV oraz Twoją propozycję promocji Targów Pracy i Praktyk ALK – nie musi być długa, liczy się dla nas przede wszystkim Wasza kreatywność
i pomysły.

Dokumenty prosimy przesyłać na adres: pdajer@kozminski.edu.pl.

Okres rekrutacji:

• 1 etap: od 4 do 18 października 2019