Przed nami czas rozliczeń podatkowych. Tradycyjnie już zwracamy się do Was z prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz działań Fundacji Koźmińskich, która od wielu lat z powodzeniem realizuje swoją misję i dzięki Wam buduje przyszłość naszej młodzieży.

31.01.2019

Wspieramy najzdolniejszych studentów Akademii Leona Koźmińskiego i  najlepszych maturzystów, dla których podjęcie studiów w ALK jest spełnieniem pragnień. Z roku na rok liczba wniosków stypendialnych zwiększa się. Cieszą nas wyniki naukowe młodzieży, jeszcze bardziej cieszy ich aktywność społeczna. Dlatego właśnie dla nich rozwijamy fundusz stypendialny założony w 2004 roku przez prof. Andrzeja K. Koźmińskiego. Nie jest to możliwe bez Waszego stałego wsparcia, za które serdecznie dziękujemy.

W 2018 roku ufundowaliśmy stypendia dla 56 osób za łączną kwotę 148 450 zł. Wręczyliśmy 4 stypednia „Na Start” dla najlepszych maturzystów, którzy podjęli naukę w ALK, 4 stypendia specjalne za wyróżniającą działalność organizacyjną i wolontariat, a także 48 stypendiów za bardzo dobre wyniki w nauce.

Dzięki działalności Fundacji Koźmińskich wspólnie poszerzamy krąg ludzi skupionych wokół naszej Akademii  o osoby wybitnie utalentowane, wyjątkowe.

Przekazanie 1% podatku na rzecz Fundacji Koźmińskich jest bardzo proste - wystarczy w rozliczeniu PIT w odpowiednim polu wpisać numer KRS organizacji oraz wysokość przekazywanej kwoty, która nie może przekroczyć 1% rocznego podatku. Nasz numer KRS: 0000217541.

Możecie również skorzystać z programu ułatwiającego rozliczenie PIT i przekazanie 1% podatku na rzecz naszych działań, który jest dostępny na stronie internetowej Fundacji lub bezpośrednio pod linkiem.

Już w październiku, dzięki zebranym środkom ponownie udzielimy wsparcia materialnego osobom zdolnym, otwartym na nową wiedzę i możliwości, a które często ze względów finansowych na naukę w najlepszej szkole biznesu nie mogą sobie pozwolić. Każda przekazana kwota się liczy.

Dziękujemy, że z nami jesteście.