„Prywatność w cyfrowej transformacji” – spotkanie online z dr Karoliną Małagocką w ramach Letniej Szkoły Ery Nowych Kobiet by Koźmiński organizowanej wspólnie ze Stowarzyszeniem Era Nowych Kobiet prowadzonym przez Joannę Przetakiewicz.

18.08.2020

Zapraszamy na kolejne spotkanie online w ramach Letniej Szkoły Ery Nowych Kobiet by Koźmiński organizowanej wspólnie ze Stowarzyszeniem Era Nowych Kobiet prowadzonym przez Joannę Przetakiewicz.

Wiodący eksperci studiów podyplomowych w Koźmiński Executive Business School przygotowali w ramach letniej szkoły cykl zajęć online, które odbywać się będą przez całe wakacje. Zapraszamy w każdy wtorek o godzinie 10.

Do udziału w inicjatywie zapraszamy wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się, jak być produktywnym, odpowiadać na trendy branżowe, zarządzać ryzykiem i kosztami, a także dostarczać usługi szyte na miarę real time.

Tym razem tematem będzie: „Prywatność w cyfrowej transformacji”.

Prywatność – żyje czy umarła? Jest czy jej nie ma? Czy odpowiedź na to pytanie w dobie transformacji cyfrowej się zmieniła? Czy otoczeni przez aplikacje, wideokonferencje, pracę zdalną i powszechne przekonanie o tym, że dane to złoto, „ropa”, a nawet nowa waluta, wciąż mamy możliwość wyznaczania granic naszej prywatności? Podczas spotkania zastanowimy się, jak postrzegano te kwestie od momentu pojawienia się prasy do czasów dominacji mediów
społecznościowych. Zostaną poruszone tematy związane z wyciekami danych, możliwościami ochrony tożsamości w sieci, dobrymi praktykami. Będą też przedstawione wyniki badań dotyczące udostępniania danych i ryzykownych zachowań związanych z bezpieczeństwem haseł, przelewów bankowych i innych czynności w sieci.

Spotkanie poprowadzi dr Karolina Małagocka.

Spotkanie odbędzie się 18 sierpnia o godz. 10:00.

Udział jest bezpłatny. Wydarzenie odbędzie się na żywo na stronie głównej na Facebooku Stowarzyszenia Era Nowych Kobiet.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.