„Praca dla licealisty – kto, kiedy, jak?” – wykład ONLINE studentów działających w Studenckiej Poradni Prawnej.

25.05.2020

Zapraszamy na wykład online w ramach warsztatów online prowadzonych dla licealistów przez członków Studenckiej Poradni Prawnej.

„Praca dla licealisty – kto, kiedy, jak?” – Kamil Domalewski, Piotr Majewski (sekcja prawa pracy i ubezpieczeń społecznych Studenckiej Poradni Prawnej ALK)
Czy osoba poniżej 18-go roku życia może pracować? Na jakiej podstawie może zostać nawiązany stosunek pracy lub inny stosunek cywilnoprawny? Jakie obowiązki mają pracodawca i pracownik względem siebie? Omówienie norm prawnych zawartych w Kodeksie pracy i Kodeksie cywilnym.

Wykład odbędzie się 25.05.2020 o godz. 11:00.

Link do spotkania

Aby wziąć udział w wykładach online, wystarczy dostęp do komputera lub urządzenia mobilnego oraz aplikacji Microsoft Teams, a także konta mailowego w domenie Microsoft, które można bezpłatnie założyć na stronie: www.office.com, a jego okres ważności to 6 miesięcy. W większości przypadków nie będzie nawet konieczności instalacji aplikacji. Osoby, które korzystają z przeglądarek Google Chrome i Edge, nie muszą jej instalować – dołączają do spotkania przez przeglądarkę. Ci z Was, którzy korzystają z przeglądarki Firefox albo używają komputerów Apple’a, powinni zainstalować sobie aplikację Teams. Najłatwiej pobrać ją TUTAJ. Instalacja jest niekłopotliwa i niedługa.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Alicją Tomasiewicz: atomasiewicz@kozminski.edu.pl, tel. 22 519 21 70.