Początek roku to doskonały moment na podsumowanie wszystkich działań charytatywnych, które w przedświątecznym czasie zjednoczyły tak wiele osób w społeczności Koźmińskiego. Dziękujemy za to, co udało nam się razem osiągnąć.

08.01.2019

Wspólnie przygotowaliśmy :

• 37 prezentów dla dzieci w ramach akcji Wymarzony prezent,
  • 14 prezentów dla domu dziecka w Szczutowie,
  • 20 prezentów dla domu dziecka w Zamościu,
  • 6 prezentów dla samotnych matek,
  • prezenty dla potrzebującej rodziny z Pruszkowa,
  • prezenty świąteczne dla naszych starszych podopiecznych – Pani Eli i Pana Hieronima,
  • zestaw najpotrzebniejszych rzeczy i produktów żywnościowych dla rodziny z Ukrainy.

Wsparliśmy:

• Patryka w walce o życie,
  • niewidomego Adriana w zakupie elektronicznej brajlowskiej maszyny do pisania.

Szczególne wyrazy podziękowania kierujemy do Anety Małkowskiej z Kozminski Executive Business School, która rokrocznie grudzień zamienia w festiwal dobrych emocji, koordynując nasze działania. Aneta – angażujesz, wspierasz dobrym słowem i sprawiasz, że na twarzach osób obdarowanych maluje się uśmiech, a także pojawia nadzieja na lepsze jutro.

Raz jeszcze dziękujemy za zaangażowanie całej społeczności Koźmińskiego, studentom, absolwentom i przyjaciołom naszej Akademii. Bez Was by się nie udało.