Oracle Polska został partnerem merytorycznym dwóch anglojęzycznych programów studiów Akademii Leona Koźmińskiego: Management and Artificial Intelligence in Digital Society oraz Big Data Analysis.

09.01.2020

Akademia Leona Koźmińskiego wraz z Oracle Polska wykształcą następną generację Menadżerów do zarządzania cyfrowym biznesem!

W ramach nowego partnerstwa studenci programów z zakresu Management and Artificial Intelligence in Digital Society (stopień licencjacki) oraz Big Data Analysis (stopień magisterski) będą mieli okazję uczestnictwa w projekcie badawczym z obszaru sztucznej inteligencji. Projekty będą realizowane podczas spotkań organizowanych co 2 tygodnie z udziałem specjalistów z Oracle!

Już 15 i 16 stycznia studenci obu programów będą mieli okazję uczestniczyć w specjalnym szkoleniu organizowanym przez partnera w Warszawie oraz Krakowie!

Więcej informacji dot. programu licencjackiego z zakresu Management and Artificial Intelligence in Digital Society.

Więcej informacji dot. programu magisterskiego z zakresu Big Data Analysis.