"On Plain Language" – wykład ONLINE dr Aleksandry Łuczak.

02.04.2020

Zapraszamy na wykład ONLINE w języku angielskim: "On Plain Language", który poprowadzi dr Aleksandra Łuczak.

During this lecture you will learn how to communicate like a human. How to write and present, so that your audience understands immediately your message. This is the 21st century and you are not Romeos, so writing like Shakespeare is not the case. Now you should write and speak to express, and not to impress!

Wykład odbył się 2 kwietnia o godz. 12:15.

Wirtualne zajęcia prowadzone przez wykładowców ALK mają na celu codziennie wsparcie online licealistów i studentów w przygotowaniu do matury i zaliczeń przedmiotowych, jak również inspirowanie i poszerzenie wiedzy w przypadku pozostałych osób. Zapraszamy nie tylko uczniów i studentów, ale także wszystkich zainteresowanych w każdym wieku.