Niech finanse przedsiębiorstwa w dobie zmian staną się dla Ciebie przejrzyste - webinaria i szkolenia online z tego obszaru już dostępne w ALK.

04.05.2020

Czy wiesz jak przy pomocy różnych progów rentowności określić, kiedy biznes staje się opłacalny? Czy wiesz na co zwracać uwagę w finansach organizacji w dobie koronawirusa? Poznaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Zapisz się na bezpłatne webinarium, które poprowadzą dr Bartłomiej Cegłowski i dr Paweł Wnuczak, specjaliści z obszaru finansów przedsiębiorstwa z naszej Akademii, którzy z powodzeniem od lat łączą teorię z praktyką i dzielą się zdobytym doświadczeniem biznesowym.

Kiedy? 11 MAJA 2020 r., GODZ.17.00
Spotkajmy się w MS Teams

ZAREJESTRUJ SIĘ, wyślemy Ci zaproszenie.

Podczas spotkania opowiemy także o cyklu finansowych szkoleń online, które dla Ciebie przygotowaliśmy i które pomogą doskonalić Twoje kompetencje zawodowe.

Dlaczego warto postawić na nasze szkolenia online?

• Merytoryka przekazywana przez najlepszych ekspertów
  • Gwarancja jakości – wiedza przekazywana przez praktyków biznesu
  • Odległość nas nie dzieli – jesteśmy online dla Ciebie
  • Czas to pieniądz – oszczędzaj go, zwłaszcza w dobie zmian
  • Bezpieczeństwo -  #zostańwdomu i dbaj o swój rozwój zawodowy
  • Networking – zapewniamy bezpieczną przestrzeń do zadawania pytań, nawet tych najtrudniejszych

Zapoznaj się z naszą ofertą.