Nawet w czasach globalnej pandemii aktywnie rozwijamy współpracę międzynarodową! Z przyjemnością informujemy o nowym programie typu double degree z DHBW Mannheim na naszym kierunku Bachelor in Management!

25.06.2020

Program prowadzony jest we współpracy z niemiecką uczelnią Duale Hochschule Baden-Württemberg Mannheim, w której realizowany jest drugi rok studiów.

Duale Hochschule Baden-Württemberg Mannheim jest nie tylko największą uczelnią w landzie Badenia-Wirtembergia, ale także najstarszym i najbardziej doświadczonym ośrofdkiem studiów skoncentrowanych na rozwoju kariery w Niemczech. Kampus Mannheim z ponad 6.000 studentów, około 2.000 firm partnerskich i ponad 45 kursami specjalistycznymi jest drugą co do wielkości lokalizacją DHBW.

Życie akademickie DHBW charakteryzuje się dynamiczną kulturą projektową i innowacyjną działalnością badawczą. Studenci, wykładowcy i firmy pracują wspólnie pracują nad rozwiązaniami akademickich problemów i wyzwaniami biznesu.

W stale zmieniającym i rozwijającym się świecie biznesu menedżerowie powinni posiadać umiejętności, które pozwolą im na szybkie wykorzystanie pojawiających się na rynku szans i uniknięcie zagrożeń. Dlatego wiedza teoretyczna musi iść w parze z praktyką i doświadczeniem.

Proponowany program to unikalny międzynarodowy projekt edukacyjny dający możliwość zdobywania wiedzy akademickiej w połączeniu z pozyskiwaniem praktycznego doświadczenia w czołowych firmach na niemieckim rynku - studenci, którzy wybiorą program będą mieli możliwość aplikacji na staż w międzynarodowej firmie.

Absolwenci otrzymują dwa dyplomy:

• Akademii Leona Koźmińskiego - Bachelor in Management, zakres: International Management
  • DHBW-Mannheim - The Bachelor of Arts (B.A.) Business Administration, International Business

Więcej informacji dot. programu nowego double degree
Więcej informacji dot. kierunku Bachelor in Management

Zdjęcie z online podpisania umowy partnerskiej z DHBW Mannheim: