„Natura kobiet jest taka, że większość z nas zamiast mieć władzę, woli raczej zarządzać” – mówi dr Anna Kieszkowska-Grudny, kierowniczka studiów podyplomowych Akademia Przywództwa Kobiet LiderShe dla portalu kobieta.gazeta.pl.

04.10.2020

„Myślę, że to jest clou sprawy. Być może kobiety nie mają tak silnej żądzy władzy, natomiast sprawdzają się dobrze w zarządzaniu. Ostatnimi czasy ukazało się wiele badań, które pokazują, że panie wykazują się większymi zdolnościami i umiejętnościami w tym zakresie niż mężczyźni” – powiedziała dr Anna Kieszkowska-Grudny.

Program Akademii Przywództwa Kobiet LiderShe przewiduje naukę w oparciu o prawdziwe historie przekazywane przez wykładowczynie z doświadczeniem w różnorodnych sektorach gospodarki i biznesu. Program studiów składa się z trzech bloków: zarządzanie sobą, zarządzanie zespołem, zarządzanie organizacją. Został on dopasowany do potrzeb kobiet, które mają już za sobą pierwsze doświadczenia w zarządzaniu i chcą wejść na wyższy poziom kompetencji.

Celem studiów jest wzmocnienie w uczestniczkach motywacji do ubiegania się o najwyższe stanowiska, przekazanie im praktycznej wiedzy dotyczącej zarządzania w świecie technologii cyfrowych, zarządzania zmianą, zarządzania kryzysem i konfliktem, rachunkowości zarządczej, podstaw prawa, modeli biznesu i społecznej odpowiedzialności biznesu

Więcej o studiach podyplomowych Akademia Przywództwa Kobiet LiderShe TUTAJ.

Rekrutacja na ten kierunek trwa tylko do 9 października 2020.

Zapraszamy do lektury wywiadu z dr Anną Kieszkowską-Grudny, pomysłodawczynią studiów podyplomowych na portalu kobieta.gazeta.pl.