Nasza Akademia podpisała umowę dotyczącą programu Bachelor in Finance and Accounting z prestiżową portugalską uczelnią Lisbon School of Economics & Management, dzięki której nasi studenci będą mogli trzeci rok studiów spędzić w Lizbonie...

06.06.2018

Nasza Akademia podpisała umowę dotyczącą programu Bachelor in Finance and Accounting z prestiżową portugalską uczelnią Lisbon School of Economics & Management, dzięki której nasi studenci będą mogli na trzecim roku studiować w Lizbonie i w efekcie otrzymać nie tylko dyplom Akademii Leona Koźmińskiego, ale również naszej partnerskiej uczelni.

Jesteśmy dumni z podpisania kolejnej umowy otwierającej nowe możliwości dla naszych studentów finansów i rachunkowości.