Nasza Akademia kolejny raz jest partnerem rankingu szkół olimpijskich, czyli liceów i techników, które posiadają największą liczbę uczniów biorących udział w olimpiadach przedmiotowych.

10.01.2019

W tej kategorii zwyciężyło XIII Liceum Ogólnokształcące ze Szczecina, drugie miejsce XIV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Warszawie, a trzecie - V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego w Krakowie.

Licea te zajęły też całe podium w głównym rankingu liceów ogólnokształcących, wymieniając się tylko pierwszym i drugim miejscem, tzn. najlepszym liceum w Polsce w roku 2019 jest Liceum im. St. Staszica w Warszawie. Więcej o rankingu na stronie perspektywy.pl

W Koźmińskim bardzo cenimy olimpijczyków. Zapewniamy im specjalne stypendium Rektora. Dzięki niemu laureaci olimpiad szczebla ogólnopolskiego studiują za darmo, a finaliści uiszczają tylko połowę czesnego. Więcej o tym i innych stypendiach

Na zdjęciu Prorektor ALK prof. Bartłomiej Nowak gratuluje nauczycielom i uczniom. W imieniu całej społeczności naszej Akademii dołączamy się do tych gratulacji i życzymy dalszych sukcesów.