Nasza Akademia jest partnerem portalu webankieta.pl. Dzięki współpracy uczelni z twórcami narzędzia studenci ALK mają możliwość bezpłatnego korzystania z rozwiązania do tworzenia ankiet online, np. na potrzeby pracy dyplomowej.

24.10.2019

Dzięki współpracy Webankieta.pl i Katedry Marketingu ALK każdy student uczelni może korzystać z  bezpłatnego dostępu do narzędzia.

Webankieta.pl to profesjonalne narzędzie do tworzenia i realizacji ankiet online. Jest polecane nie tylko w środowisku akademickim, ale również regularnie wykorzystywane przez firmy i domy badawcze oraz agencje konsultingowe. Może być szczególnie przydatne w trakcie pisania pracy dyplomowej.

Każdy student ALK ma możliwość:

• Wykorzystywać wszechstronne narzędzie do badania opinii czy realizacji badań do prac dyplomowych
  • Przygotowywać ankiety także poza uczelnią – w dowolnym miejscu i czasie
  • Otrzymać wszystkie funkcje, jakie daje użytkownikom konto Enterprise

Bezpłatne konto w serwisie webankieta.pl obowiązuje jeden semestr akademicki.

Więcej informacji i rejestracja